Kasia Katarzyna Sawczuk, finalistka programu Mam talent w studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 28.10.2009 rok
Fot. Bartosz KRUPA/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Z „Od przedszkola do Opola” do „Dziewczyn z Dubaju”. Co dziś robi i jak wygląda Katarzyna Sawczuk?

Serce aktorki zdobył przystojny Francuz! Zobacz, kim jest

Damian Brillowski 30 grudnia 2021 16:00
Kasia Katarzyna Sawczuk, finalistka programu Mam talent w studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 28.10.2009 rok
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Widzowie poznali Kasię Sawczuk jako utalentowaną wokalistkę w programie „The Voice of Poland”. Ostatnio o Sawczuk zrobiło się głośniej za sprawą filmu „Dziewczyny z Dubaju”, w którym zagrała jedną z głównych ról. Jednak droga dziewczyny ku sławie była niezwykle kręta i skomplikowana. Nie obyło się bez kilku porażek, również tych miłosnych. Media przypisywały jej liczne romanse z różnymi znanymi gwiazdorami m.in. z Maciejem Musiałem i Antonim Królikowskim. Ile było w tym prawdy? Z kim obecnie spotyka się znana aktorka? Na przestrzeni lat Katarzyna Sawczuk przeszła też sporą metamorfozę. Zobacz, jak obecnie wygląda młoda gwiazda. 

Katarzyna Sawczuk: początki kariery 

Katarzyna Sawczuk urodziła się w 1997 roku w Białej Podlaskiej, a swoją karierę rozpoczęła śpiewająco, dosłownie i w przenośni. Już w wieku 6. lat wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Tak bardzo spodobała się jej przygoda z programem, że wróciła do niego dwa lata później. Wówczas gościem honorowym oceniającym popisy dzieci była Edyta Górniak. 

W wieku 12. lat wzięła udział w kolejnym programie. Tym razem swoje wokalne umiejętności zaprezentowała przed jurorami „Mam Talent”. Młodziutka dziewczyna zaśpiewała piosenkę „Tańczące Eurydyki” z repertuaru Anny German. Swoim występem zachwyciła zarówno jurorów, jak i widzów. Niestety mimo bardzo udanego wykonania piosenki nie dostała się do odcinków na żywo. Kasia nie zraziła się porażką tylko dalej pracowała nad warsztatem wokalnym, aby jeszcze bardziej udoskonalić swój głos. Żmudna praca przyniosła pożądane efekty. 

Czytaj także: Dekadę temu prawie wygrała X Factor, dziś pracuje w innej branży. Co robi Ada Szulc?

Kasia Katarzyna Sawczuk, finalistka programu Mam talent w studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 28.10.2009 rok
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Katarzyna Sawczuk w studio Dzień Dobry TVN, Warszawa, 28.10.2009 rok

Katarzyna Sawczuk odniosła wielki sukces 

W 2014 roku, mając 17. lat dziewczyna zgłosiła się do czwartej edycji „The Voice of Poland”. Podczas etapu „przesłuchań w ciemno" zaśpiewała utwór pt. "Titanium". Jej wykonanie tak bardzo spodobało się trenerom, że wszyscy odwrócili swoje czerwone fotele, chcąc mieć młodą wokalistkę w swojej drużynie. Ostatecznie Kasia zdecydowała, że chce kontynuować swoją przygodę w programie u boku Justyny Steczkowskiej. Jak się potem okazało, był to słuszny wybór. Z pomocą swojej trenerki dotarła do wielkiego finału muzycznego show. Finalnie zajęła drugie miejsce. Zwycięzcą został Juan Carlos Cano z drużyny Marii Sadowskiej, który wygrał zaledwie jednym procentem głosów. Dla młodej wokalistki i tak to był wielki sukces. Po zakończeniu programu nagrała kilka piosenek m.in. „Tak to widzę”, która do tej pory zgromadziła na platformie YouTube ponad 400 tys. wyświetleń. 

Katarzyna Sawczuk oprócz pasji do muzyki rozwijała też swoje zainteresowania względem gry aktorskiej. Jako aktorka zadebiutowała na ekranie w wieku 12. lat. Dostała wówczas drugoplanową rolę w serialu „Hotel 52”, emitowanego na antenie Polsatu. Następnie zagrała w takich produkcjach jak: „Czas honoru. Powstanie”, „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość”, „Belfer”, „W rytmie serca” czy „Zakochani po uszy”. Aktorkę można było też podziwiać w produkcjach filmowych m.in. w „Córkach dancingu”, „Mieście 44” czy „Jak zostać gwiazdą”. Ostatnim filmem z jej udziałem, który odbił się szerokim echem w mediach były „Dziewczyny z Dubaju”. Kasia wcieliła się w postać luksusowej prostytutki Marleny. Na planie miała okazję współpracować m.in. z Katarzyną Figurą, która zagrała jej matkę oraz z Dorotą Dodą Rabczewską, która była producentem kreatywnym filmu. 

Czytaj także: Wstrząsające szczegóły afery dubajskiej. Co robiły modelki, by zarabiać na seksie z szejkami?

Kasia Katarzyna Sawczuk, The Voice of Poland, warszawa, 03.05.2014 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Sawczuk, The Voice of Poland, Warszawa, 03.05.2014 rok

Tomasz kammel, Justyna Steczkowska, Kasia Katarzyna Sawczuk, The Voice of Poland, warszawa, 24.05.2014 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Tomasz Kammel, Justyna Steczkowska, Katarzyna Sawczuk, The Voice of Poland, Warszawa, 24.05.2014 rok

Katarzyna Sawczuk: życie miłosne 

O życiu uczuciowym Katarzyny Sawczuk media rozpisywały się wielokrotnie, przypisując jej liczne romanse z różnymi znanymi gwiazdorami. Ile było w tym prawdy? Pierwszym domniemanym chłopakiem Kasi miał być Maciej Musiał. Młodzi aktorzy spotkali się na planie dwóch produkcji. To właśnie przy pracy na planie „Hotelu 52” i „Czasu honoru” miało między aktorami zaiskrzyć. Para nigdy nie potwierdziła, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Zresztą do teraz żyją w przyjacielskich relacjach. 

Prawdą natomiast jest, że Katarzyna Sawczuk była w związku z Antonim Królikowskim. Ich miłosną relację ze szczegółami opisywały wszystkie plotkarskie media. Antoni do chwili związania się z Kasią znany był z prowadzenia imprezowego stylu życia, licznych romansów oraz ciągłego wpadania w kłopoty. Gdy związał się z aktorką jego życie miało się radykalnie zmienić, przede wszystkim uspokoić i ustabilizować. Niestety relacja między aktorami nie przetrwała próby czasu. Ich rozstanie wywołało wiele skrajnych emocji. Fani pary nie kryli zaskoczenia takim obrotem sprawy. Po czasie można stwierdzić, że był to zdecydowanie najgłośniejszy związek młodej wokalistki.

Kolejnym partnerem Kasi miał być aktor Patryk Pniewski. W tym przypadku aktorka zdementowała wszelkie informacje o głębszej relacji łączącej ją z mężczyzną. Jedyne uczucie, jakie pojawiło się pomiędzy Kasią a Patrykiem wynikało z grania zakochanej pary w serialu „Barwy szczęścia”. Później dziewczynę łączono jeszcze z aktorem Nikodemem Rozbickim oraz tancerzem Jackiem Jeschke, którego miała okazję poznać, gdy brała udział w „Tańcu z gwiazdami”. Żadna z wymienionych osób nie potwierdziła rewelacji mediów o łączącym ich uczuciu. 

Czytaj także: Antoni Królikowski szczerze o ślubie z Joanną Opozdą. Dlaczego tak szybko się zdecydował?

Kasia Katarzyna Sawczuk, Maciej Musiał na planie serialu Czas honoru. Powstanie, 2014 rok
Fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News
Katarzyna Sawczuk i Maciej Musiał na planie serialu Czas honoru. Powstanie, 2014 rok

Kasia Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski,PREMIERA SERIALU TELEWIZJI POLSAT PT. SKAZANE, Warszawa, 04.08.2015 rok
Fot. VIPHOTO/East News
Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski, premiera serialu "Skazane", Warszawa, 04.08.2015 rok

Kasia Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski, WARSZAWA 08.09.2015 PREMIERA FILMU PT. KARBALA
Fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Sawczuk, Antoni Królikowski, premiera filmu "Karbala", Warszawa, 08.09.2015 rok

Kasia Sawczuk znalazła miłość. Jej chłopak jest Francuzem

Obecnie Kasia Sawczuk jest szczęśliwie zakochana w muzyku Mattim Rosińskim. Mężczyzna na co dzień gra w zespole BeMy, który od początku tworzy z bratem. W 2013 roku zespół wziął udział w muzycznym show „Must Be The Music - Tylko muzyka”, w którym to finalnie zajął drugie miejsce. Mattia Rosiński ma polskie korzenie, ale urodził i wychował się we Francji. Studiował zaś w Anglii. A teraz spełnia się muzycznie, śpiewając w zespole. 

Kasia i Mattia są nierozłączni i dobrze się bawią w swoim towarzystwie. Obaj uwielbiają śpiewać i tworzyć nowe dźwięki. „Merci, że jesteś tu", tak aktorka zwraca się do swojego chłopaka na Instagramie. Dziewczyna nazywa go swoją "największą miłością". 

Katarzyna Sawczuk w przeciągu całej swojej młodzieńczej kariery przeszła sporą metamorfozę. Obecnie wokalistka ma 24 lata i już nie przypomina uroczej dziewczynki. Zobacz, jak teraz prezentuje się znana aktorka. Na niektórych zdjęciach towarzyszy jej chłopak Mattia Rosiński.  

Czytaj także: Osiem lat temu wygrała 2. edycję The Voice of Poland. Co dziś słychać u Natalii Sikory?

Kasia Katarzyna Sawczuk, premiera filmu dziewczyny z Dubaju, warszawa, 22.11.2021 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Kasia Katarzyna Sawczuk, premiera filmu dziewczyny z Dubaju, warszawa, 22.11.2021 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kasia Katarzyna Sawczuk, premiera filmu dziewczyny z Dubaju, warszawa, 22.11.2021 rok
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Katarzyna Sawczuk, premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju", Warszawa, 22.11.2021 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?