Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. AKPA
z żYCIA GWIAZD

Antoni Królikowski szczerze o ślubie z Joanną Opozdą. Dlaczego tak szybko się zdecydował?

Zamieścił wzruszający cytat!

Gabriela Czernecka 11 sierpnia 2021 08:55
Joanna Opozda, Antoni Królikowski
Fot. AKPA

Tym ślubem żyli wszyscy. Antoni Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie tak w warszawskim kościele św. Wojciecha. Wśród gości nie mogło zabraknąć najbliższych, ale i przedstawicieli świata show-biznesu. Wielu internautów pod fotografiami, którymi podzielili się małżonkowie, zamieściło jednak niepochlebne komentarze. Wielu uważa, że aktor jest nietrwały w uczuciach i zbyt szybko stanął na ślubnym kobiercu. Teraz w najnowszym pocie Antek Królikowski odniósł się do tych pomówień. 

Antek Królikowski o ślubie z Joanną Opozdą

O tym ślubie mówi się do dziś! 7 sierpnia 2021 roku Antek Królikowski i Joanna Opozda stanęli na ślubnym kobiercu. Choć o tym wydarzeniu plotkowano od miesięcy, nikt nie przypuszczał, że para rzeczywiście zdecyduje się zalegalizować swój związek. Dziś zakochani są już po ślubie i cieszą się wspólnym szczęściem chętnie publikując fotografie z uroczystości. 

Zobacz:  Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub! Suknia panny młodej robi wrażenie

Antek Królikowski o ślubie
Fot. Hornet/REPORTER

Antek Królikowski o szybkim ślubie z Joanną Opozdą

Antek Królikowski i Joanna Opozda powiedzieli sobie tak w obliczu najbliższej rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło MaRiny Łuczenko-Szczęsnej czy Małgorzaty i Radosława Majdanów. Para młoda pięknie się prezentowała i nie ma wątpliwości, że Joanna Opozda była jedną z najpiękniejszych panien młodych tego roku. Szybko w sieci pojawiły się gratulacje od fanów, ale i parę złośliwych komentarzy. Te dotyczą przede wszystkim nietrwałości w uczuciach aktora, któremu wróży się, że nie wytrwa zbyt długo w małżeństwie.

Sam zainteresowany w krótki, ale wyjątkowo dosadny sposób skomentował te doniesienia. Pod najnowszym zdjęciem zamieścił opis, który zdradza, dlaczego tak szybko postanowił się ożenić. W ten sposób posłużył się cytatem z jednego z najbardziej romantycznych filmów: „Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz, aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej"… cytat z filmu "Kiedy Harry Poznał Sally". Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia”, napisał pod zdjęciem z ukochaną żoną Joanną.

Zobacz również: Joanna Opozda i Antek Królikowski już po ślubie! Wiemy, kto pojawił się na uroczystości

Wygląda na to, że para nie zwraca uwagi na złośliwe komentarze i właśnie rozpoczyna kolejny rozdział wspólnego życia. Pozostaje nam życzyć im wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!  

Joanna Opozda, Antek Królikowski
Fot. Hornet/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.