Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner-Wiśniewskiej? Napisał dla niej piosenkę...

„Chciałbym przeprosić za tamte słowa”

Rafał Kowalski 8 maja 2019 09:57
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie pozew o rozwód ze swoją czwartą żoną. Doniesienia te zostały już potwierdzone. Dziś Dominika Tajner-Wiśniewska stara się ułożyć swoje życie na nowo. Wróciła do sportu, spotyka się z przyjaciółkami i stara się emanować pozytywną energią. Wielbiciele pary zastanawiają się jednak, czy Michał Wiśniewski nie chce wrócić do byłej żony! Dlaczego?

Nowa piosenka Michała Wiśniewskiego. Tekst o Dominice?

Wczoraj lider Ich Troje opublikował w sieci piosenkę i teledysk Z nikim nie jest tak. Większość wielbicieli artysty jest zachwycona nową odsłoną Wiśniewskiego, a niektórzy doszukali się w tekście utworu drugiego dna. „Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś”, po tych słowach zwrotki wielu wywnioskowało, że utwór kierowany jest do Dominiki Tajner-Wiśniewskiej z prośbą o wybaczenie.

Dalsze wersy utworu sugerują jednak, że Michał Wiśniewski nie chce się już zakochać, a sobie i jej życzy samorozwoju, czyli jedynej dobrej rzeczy, która może wyniknąć z rozstania. „Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą. Pustki w życiu niczym nie zastąpisz. Nie powstrzymasz mijającego czasu. Nie poczujesz się lepiej. Możesz jedynie zrobić coś bardziej wartościowego dla samego siebie”, śpiewa artysta w refrenie i zaraz sugeruje, że nie wierzy już z miłość. „Zamiast liczyć, że tym razem motylki w brzuchu nie pozdychają… One zdychają zawsze. Żołądki są słabym miejscem do hodowli motyli”, słyszymy.

W wideoklipie wykorzystany jest też motyw obrączki, którą w pewnym momencie Michał Wiśniewski ściąga z palca i odkłada na skałę wyrzuconą przez morze. Jeśli wokalista chciał nam coś powiedzieć tym teledyskiem, to na pewno nie to, że rozważa powrót do byłej żony…

Mamy nadzieję, że ta decyzja obróci się na dobre i dla Michała, i dla Dominiki. Wiele wskazuje, że para pozostanie przyjaciółmi – ostatnie dni piosenkarz spędził z córką Apoloniusza Tajnera w szpitalu, gdzie wspólnie czuwali nad dochodzącym do siebie synem Dominiki. 

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!