URODZINY GWIAZD

Dziś Orlando Bloom kończy 41 lat! Czy w tym roku przystojny aktor znajdzie tę jedyną? EKSKLUZYWNE VIDEO

Sabina Zięba 13 stycznia 2018 16:00

Orlando Bloom urodził się 41 lat temu w Canterbury, w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii. Już od najmłodszych lat jego edukacja była typowo artystyczna - zajmował się językami (dziś biegle posługuje się również francuskim), fotografią, sztuką i jeździł konno. Jako dziecko błyszczał talentem w szkolnym amatorskim teatrze, a mając 16 lat przeprowadził się do Londynu i podjął przygotowania do zawodu aktorskiego.

Polecamy też: Zobaczcie 11 największych przystojniaków Hollywood w dzieciństwie! Czyż nie byli słodcy?

Na wielkim ekranie zadebiutował cztery lata później grając... męską prostytutkę! Była to rola w filmie biograficznym „Wilde”, który przedstawiał historię życia Oscara Wilde’a. Prawdziwą popularność zdobył jednak wcielając się w Legolasa w trylogii „Władca Pierścieni” - to właśnie tę rolę dostał zaledwie dwa dni po otrzymaniu dyplomu ze szkoły aktorskiej. Znany jest także jako Will Turner z serii „Piraci z Karaibów” oraz Parys z „Troi”.

Od początku kariery głośno jest również o bujnym życiu towarzyskim zdolnego aktora. Choć kilka lat temu zdawało się, że Orlando Bloom ułożył swoje życie prywatne, teraz znów wygląda to inaczej. Sprawdźcie w naszym wideo z kim się spotykał! Czy te urodziny spędza samotnie?

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.