Orlando Bloom
Fot. East News
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Przez moment czułem się wolny”. Orlando Bloom po raz pierwszy o swoich nagich zdjęciach

Weronika Bruździak-Gębura 14 kwietnia 2017 13:15
Orlando Bloom
Fot. East News

„Robiono mi zdjęcia setki razy w przeróżnych sytuacjach”. Orlando Bloom w „Elle UK” o Mirandzie Kerr, rozstaniu z Katy Perry i pamiętnych zeszłorocznych wakacjach na Sardynii, podczas których paparazzi przyłapali go nago.

Orlando Bloom o swoich nagich zdjęciach

„Czy będziemy rozmawiać o moim penisie?”, zapytał Orlando Bloom dziennikarkę „Elle UK” na samym początku rozmowy. W ten sposób aktor odniósł się do wydarzeń z sierpnia 2016 roku, kiedy został sfotografowany podczas wakacji na Sardynii zupełnie nago, gdy razem ze swoją ówczesną dziewczyną, Katy Perry, pływał na desce po jeziorze. Jego nagie zdjęcia natychmiast stały się hitem sieci, a o wyluzowanym podejściu do życia brytyjskiego aktora dyskutowały media na całym świecie. Aktor w końcu po raz pierwszy skomentował histerię, która wtedy zapanowała. „Tak, byłem zaskoczony. Nigdy bym tego nie zrobił, gdybym wiedział, jak to się skończy. Byłem już fotografowany miliony razy, na milion sposobów. Mam dobre wyczucie. Byliśmy tam przez pięć dni kompletnie sami - nic wokół nas. Nie było opcji, żeby ktokolwiek nas dosięgnął. Przez moment czułem się wolny. No, ale stało się, co się stało. Co mogę powiedzieć? Nauczka dla mnie: "Nigdy nie jesteś wolny. Ha!”

 

 

O episódio foi em agosto de 2016, mas só agora #OrlandoBloom resolveu comentar as fotos em que aparece nu com ao lado de #KatyPerry, durante viagem de férias na Sardenha, na Itália. O ator comentou pela primeira vez o flagra indiscreto em entrevista para a edição inglesa da revista "Elle" que chega às bancas em maio. "Sim, foi extremamente surpreendente. Eu não teria me colocado nessa posição se eu tivesse pensado que isso iria acontecer. Fui fotografado um milhão de vezes de um milhão de maneiras diferentes. Eu tenho um bom radar. Estivemos completamente sozinhos por cinco dias. Nada ao nosso redor. Não havia como ninguém conseguir alguma coisa. Então eu tive um momento em que queria me sentir livre... O que posso te dizer? Nota para si mesmo: você nunca está livre (risos)". Sobre o fim do seu relacionamento com a cantora, ele afirmou: "Nós somos amigos. É bom. Somos maduros. Ela é uma pessoa muito visível, mas eu não acho que alguém se importe com que eu ando fazendo. Nem deviam. É entre nós dois. É melhor ser um exemplo para as crianças, mostrando que términos não tem que ter a ver com ódio".

Post udostępniony przez BABADÍSSIMOS (@babadissimos)

 

Aktor od czasu, gdy w 2009 roku został okradziony przez gang nastolatków, który Sofia Copolla sportretowała w filmie „Bling Ring”, chroni swoją prywatność. Nie opowiadał w mediach ani o rozwodzie z Mirandą Kerr (byli małżeństwem w latach 2010-2013), ani o bójce z Justinem Bieberem w barze na Ibizie, ani o związku z Katy Perry.

Orlando Bloom o Katy Perry i Mirandzie Kerr

W wywiadzie dla majowego wydania „Elle UK” aktor uchylił rąbka tajemnicy i powiedział kilka słów o byłej żonie, a także o Katy Perry, z którą rozstał się w marcu po niespełna roku związku. Para zaskoczyła wszystkich, bo zanim przesłali wspólne oświadczenie do magazynu „Us Weekly”, w którym poinformowali o rozstaniu, zaledwie dzień wcześniej pozowali razem do zdjęć na jednej z pooscarowych imprez.

„Jesteśmy przyjaciółmi, wszystko jest w porządku. Jesteśmy przecież dorośli. Nie sądzę, by kogokolwiek obchodziło, przez co przechodzę. W każdym razie nie powinno. Lepiej dawać dzieciakom dobry przykład i pokazać, że zerwanie nie musi się wiązać z wzajemną nienawiścią”, mówił o rozstaniu z Katy Perry.

O małżeństwie z australijską modelką Mirandą Kerr powiedział: „Nie chcemy, żeby nasz syn przeczytał kiedyś kłamstwa, jakie wypisuje się na nasz temat w internecie. Miranda i ja wciąż mamy niezwykłe relacje ze względu na nasze dziecko. Dogadujemy się naprawdę dobrze”, powiedział Bloom.

 

Polecamy też: To koniec miłości Katy Perry i Orlando Blooma. Dlaczego para zdecydowała się rozstać?

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?