Orlando Bloom
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Orlando Bloom nie jest już wolny? Łączy się go teraz z młodą aktorką...

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2017 19:30
Orlando Bloom
Fot. East News

Czy Orlando Bloom ma nową dziewczynę? Zagraniczne media zapewniają, że tak! Twierdzą, że jest nią 28-letnia Nina Dobrev, aktorka znana z serialu „Pamiętniki wampirów”.

 

Nowa dziewczyna Orlando Blooma

 

Plotki pojawiły się, gdy kilka dni temu widziano ich, wychodzących razem z premiery filmu „The Promise” w Los Angeles. Byli w wyśmienitych humorach i wyglądało na to, że zamierzają spędzić razem dalszy ciąg wieczoru. Wszystko wskazuje na to, że aktor nie cieszył się zbyt długo statusem "singla". Zaledwie kilka tygodni temu zakończył roczny związek z Katy Perry. To piosenkarka zdecydowała o rozstaniu, ponieważ miała dość kłamstw i podejrzewała swojego chłopaka o zdradę. Czy chodziło właśnie o Ninę?

 

Nina Dobrev
Fot. Instagram

 

Orlando Bloom jak widać nie marnuje czasu. On i Nina wyglądali razem, jakby znali się od dawna i byli w zażyłych stosunkach. Na pewno mają wspólnych znajomych, m.in. Selenę Gomez, ale wygląda na to, że to coś więcej niż przyjaźń czy przelotna znajomość. Na razie oboje unikają rozgłosu. Wcześniej Orlando Bloom był mężem modelki Mirandy Kerr, z którą ma 5-letniego syna. Aktora łączono także wieloma innymi gwiazdami m.in. Seleną Gomez czy Jennifer Aniston.

 

Zobacz także: „Przez moment czułem się wolny”. Orlando Bloom po raz pierwszy o swoich nagich zdjęciach

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.