Orlando Bloom
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Orlando Bloom nie jest już wolny? Łączy się go teraz z młodą aktorką...

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2017 19:30
Orlando Bloom
Fot. East News

Czy Orlando Bloom ma nową dziewczynę? Zagraniczne media zapewniają, że tak! Twierdzą, że jest nią 28-letnia Nina Dobrev, aktorka znana z serialu „Pamiętniki wampirów”.

 

Nowa dziewczyna Orlando Blooma

 

Plotki pojawiły się, gdy kilka dni temu widziano ich, wychodzących razem z premiery filmu „The Promise” w Los Angeles. Byli w wyśmienitych humorach i wyglądało na to, że zamierzają spędzić razem dalszy ciąg wieczoru. Wszystko wskazuje na to, że aktor nie cieszył się zbyt długo statusem "singla". Zaledwie kilka tygodni temu zakończył roczny związek z Katy Perry. To piosenkarka zdecydowała o rozstaniu, ponieważ miała dość kłamstw i podejrzewała swojego chłopaka o zdradę. Czy chodziło właśnie o Ninę?

 

Nina Dobrev
Fot. Instagram

 

Orlando Bloom jak widać nie marnuje czasu. On i Nina wyglądali razem, jakby znali się od dawna i byli w zażyłych stosunkach. Na pewno mają wspólnych znajomych, m.in. Selenę Gomez, ale wygląda na to, że to coś więcej niż przyjaźń czy przelotna znajomość. Na razie oboje unikają rozgłosu. Wcześniej Orlando Bloom był mężem modelki Mirandy Kerr, z którą ma 5-letniego syna. Aktora łączono także wieloma innymi gwiazdami m.in. Seleną Gomez czy Jennifer Aniston.

 

Zobacz także: „Przez moment czułem się wolny”. Orlando Bloom po raz pierwszy o swoich nagich zdjęciach

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?