Orlando Bloom
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO

Orlando Bloom nie jest już wolny? Łączy się go teraz z młodą aktorką...

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2017 19:30
Orlando Bloom
Fot. East News

Czy Orlando Bloom ma nową dziewczynę? Zagraniczne media zapewniają, że tak! Twierdzą, że jest nią 28-letnia Nina Dobrev, aktorka znana z serialu „Pamiętniki wampirów”.

 

Nowa dziewczyna Orlando Blooma

 

Plotki pojawiły się, gdy kilka dni temu widziano ich, wychodzących razem z premiery filmu „The Promise” w Los Angeles. Byli w wyśmienitych humorach i wyglądało na to, że zamierzają spędzić razem dalszy ciąg wieczoru. Wszystko wskazuje na to, że aktor nie cieszył się zbyt długo statusem "singla". Zaledwie kilka tygodni temu zakończył roczny związek z Katy Perry. To piosenkarka zdecydowała o rozstaniu, ponieważ miała dość kłamstw i podejrzewała swojego chłopaka o zdradę. Czy chodziło właśnie o Ninę?

 

Nina Dobrev
Fot. Instagram

 

Orlando Bloom jak widać nie marnuje czasu. On i Nina wyglądali razem, jakby znali się od dawna i byli w zażyłych stosunkach. Na pewno mają wspólnych znajomych, m.in. Selenę Gomez, ale wygląda na to, że to coś więcej niż przyjaźń czy przelotna znajomość. Na razie oboje unikają rozgłosu. Wcześniej Orlando Bloom był mężem modelki Mirandy Kerr, z którą ma 5-letniego syna. Aktora łączono także wieloma innymi gwiazdami m.in. Seleną Gomez czy Jennifer Aniston.

 

Zobacz także: „Przez moment czułem się wolny”. Orlando Bloom po raz pierwszy o swoich nagich zdjęciach

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?