O NICH JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska w czułych objęciach Przemysława Kossakowskiego

Ależ oni się kochają! To zdjęcie rozczuliło fanów pary

Konrad Szczęsny 16 lutego 2020 09:37

Trudno oderwać od nich wzrok! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są razem niemal dwa lata, ale rzadko pokazują się wspólnie na salonach. Jednak od czasu do czasu zamieszczają w sieci wspólne zdjęcia, na których pozują, okazując sobie czułość. Nie inaczej było w przypadku Walentynek. Podróżniczka opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której wtula się w ramiona ukochanego. Fani oniemieli z zachwytu!

Martyna Wojciechowska wtula się w Przemysława Kossakowskiego

To bodaj najbardziej osobiste zdjęcie, jakie dziennikarka opublikowała kiedykolwiek w mediach społecznościowych. A wszystko z okazji święta zakochanych, obchodzonego 14 lutego.

Widzimy na nim twarz Martyny Wojciechowskiej, które wtula się w partnera i z uśmiechem, rozmarzonym wzrokiem, wpatruje się w obiektyw aparatu. Przemysław Kossakowski zwrócony jest natomiast do niego plecami. Za podpis posłużyła prowadzącej „Kobietę na krańcu świata” jedynie... emotikona serca. To jednak wystarczyło, by internauci oszaleli z zachwytu!

„Kocham,ze tacy ludzie o pełnych sercach dobroci, uczucia i zrozumienia, którzy kochają przygodę i nie znane trafili na siebie. Trwajcie w tym!!!”, „Chyba najlepiej dobrana para ♥️”, „Jakie szczęście w tych oczkach😍”, komplementują rozanieleni.

I trudno im się dziwić! Fotografia jest naprawdę urocza...

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Pierwsze doniesienia o tym, że serce Martyny Wojciechowskiej zabiło mocniej do kolegi po fachu, pojawiły się w maju 2018 roku. Wówczas to informator tygodnika „Na żywo” zdradził, że podróżniczka spędziła długi weekend w towarzystwie prezentera i dziennikarza Przemysława Kossakowskiego.

„Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech. Są sobą ogromnie zafascynowani. Czują, że wiele ich łączy: miłość do podróży, chęć przekraczania własnych ograniczeń”, relacjonował informator gazety.

Spekulacje te okazały się prawdą, zaś sami zainteresowani potwierdzili związek miesiąc później, w czerwcu. Media obiegły wówczas ich czułe zdjęcia z zawodów jeździeckich w Sopocie. Chwilę później zabrali głos i publicznie przyznali, że się spotykają.

Podobno Przemysław Kossakowski szybko znalazł nić porozumienia z córką podróżniczki, Marysią. Zakochani zdecydowali się zresztą dosyć szybko ze sobą zamieszkać. Jak oboje przyznają w wywiadach, to wyjątkowa i dojrzała relacja, w której oboje szanują swoją indywidualność i wzajemne potrzeby...

Ich wyjątkowe zdjęcia możesz zobaczyć w galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.