Z ŻYCIA GWIAZD

Nie tylko Martyna Wojciechowska! Prawdziwe imiona tych gwiazd także cię zadziwią

Znasz je wszystkie?

Konrad Szczęsny 7 stycznia 2019 20:35

Olivier, Martyna, Kayah, Cleo, Saszan - pod takimi imionami oraz pseudonimami poznali ich i pokochali Polacy. Jednak te, które widnieją w ich oficjalnych dokumentach, są zgoła inne od tych, do których przywykli fani. Poznaj prawdziwe imiona gwiazd!

Janiak, Wojciechowska, Kayah - jak naprawdę mają na imię?

Ostatnio głośno było o tym, że Martyna Wojciechowska zmieniła swoje imię! Podróżniczce, o czym dowiedzieliśmy się m.in. w czerwcu 2017 roku oraz w lipcu zeszłego roku, rodzice nadali na chrzcie imię Marta. W grudniu 2018 roku dziennikarka postanowiła tę sprawę raz na zawsze uregulować urzędowo. Dlatego też opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie paszportu, w którym widnieje jako Martyna.

Olivier Janiak ma tak naprawdę na imię... Piotr. Prowadzący Co za tydzień w jednym z wywiadów zwierzył się, że to medialne nadała mu w czasie studiów we Wrocławiu koleżanka. Pracował on wówczas z jednym z pubów i dzięki temu wyróżniał się spośród innych barmanów, którzy mieli na imię właśnie Piotr i byli pracownikami lokalu.

Z kolei Kayah to tak naprawdę Katarzyna Szczot. Skąd pomysł na pseudonim? „Gdy byłam mała, mówiono na mnie Kaja i trochę tak zostało… (śmiech)”, zwierzyła się w rozmowie z portalem slowlifepolska.pl. 

Które jeszcze gwiazdy mają inne imiona i nazwiska niż te, do których przyzwyczaili się ich fani? Sprawdź w naszej galerii  

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!