Marzena Rogalska, Warszawa, 20.11.2018
Fot. Justyna ROJEK/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę w „Pytaniu na śniadanie”! Po wszystkim popłakała się

O zajściu aż huczy w sieci

Konrad Szczęsny 9 sierpnia 2020 15:56
Marzena Rogalska, Warszawa, 20.11.2018
Fot. Justyna ROJEK/East News

Tego mało kto się spodziewał! Marzena Rogalska, lubiana prezenterka „Pytania na śniadanie”, zaliczyła na wizji nieoczekiwaną wpadkę. Wszystko zarejestrowało czujne oko kamery. Po wszystkim dziennikarka nie potrafiła powstrzymać łez. „Popłakałam się”, powiedziała.

Wpadka Marzena Rogalskiej na wizji: spadła z hamaka

Program na żywo rządzi się swoimi prawami i Marzena Rogalska wie o tym doskonale. W 2016 roku w trakcie emisji jednego z odcinków „Pytania na śniadanie”, iluzjoner przebił jej na wizji rękę gwoździem. Mówiła o tym cała Polska, nie brakowało nawet spekulacji, że całe zdarzenie zostało... ukartowane. Zarówno produkcja, jak i prowadzący, stanowczo jednak temu zaprzeczali...

Tym razem wpadka dziennikarki była mniej dramatyczna. W trakcie emisji ostatniego odcinka „Pytania na śniadanie”, gdy widzowie na ekranie podziwiali kucharza w kąciku kulinarnym, prowadząca siedziała beztrosko na hamaku ustawionym za plenerową kuchnią i lekko się na nim bujała. W pewnym momencie konstrukcja z drewnianym stelażem... zawaliła się, zaś Marzena Rogalska spadła na ziemię! Wszystko zarejestrowało czujne oko kamery.

„Ja naprawdę dużo nie ważę! Ostatnio nawet parę kilo schudłam”, zwierzyła się dziennikarka między kolejnymi wybuchami śmiechu. „Popłakałam się”, dodała na koniec.

Oczywiście po wszystkim pomógł jej wstać partner, Tomasz Wolny. Całe zarejestrowane zdarzenie możesz zobaczyć poniżej.

Hamak! Dziś wszystkie internety są moje - tak orzekli koledzy z programu :D Wystarczy hamak i... reszta na filmie, jeśli ktoś przegapił ten moment w @pytanienasniadanie”, skomentowała na swoim profilu na Instagramie sama zainteresowana.

Internauci o wpadce Marzeny Rogalskiej

Jak się okazuje, widzowie byli niezwykle rozbawieni całą sytuacją, szczególnie zaś sposobem, w jakim na wpadkę zareagowała Marzena Rogalska! W komentarzach pod filmikiem nie szczędzili dziennikarce ciepłych słów.

„Pani Marzena jest super kobietką! Wspaniała i dostarcza ogromną dawkę humoru :D Złoto <3”,  „Niesamowita jest”, „Chyba p. Marzena wczoraj za dużo zjadła xD”, piszą rozbawieni.

Na szczęście cała sytuacja okazała się zupełnie niegroźna i na śmiechu się skończyło!  

Marzena Rogalska zaliczyła wpadkę na wizji:

Marzena Rogalska, Warszawa, Karnawalowy Pokaz Mody Fundacji Spełnionych Marzeń, 03.02.2020
Fot. Jan Bielecki/East News

Dziennikarka nieoczekiwanie spadła z hamaka:

Marzena Rogalska, Pytanie na śniadanie, wpadka, 09.08.2020
Fot. Screen @PnŚ

Na szczęście obyło się bez żadnych obrażeń: 

Marzena Rogalska, Warszawa, 20.11.2018
Fot. Justyna ROJEK/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.