księżna Diana
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Diana zaliczyła spektakularną wpadkę. Wszystko przez brak kostiumu kąpielowego...

Zaskakującą historię ujawnia nowa biografia o księżnej

Gabriela Czernecka 29 czerwca 2020 14:45
księżna Diana
Fot. East News

W tegoroczne wakacje premierę będzie miała chyba rekordowa liczba książek na temat brytyjskiej rodziny królewskiej! Jedną wydają sami Meghan i Harry, inna przedstawi losy ich małżeństwa, a kolejna ma skupić się na relacji samych braci. Teraz okazuje się, że powstanie jeszcze jedna publikacja. Kensington Palace: An Intimate Memoir From Queen Mary to Meghan Markle ujawni kilka zabawnych historii, których świadkami byli pracownicy pałacu Kensington. Tom Quinn, autor publikacji, w ramach promocji książki zdradził jedną z ciekawych historii, a dotyczy ona samej księżnej Diany. Poznajcie szczegóły!

Księżna Diana opalała się nago

„Bardzo niewiele umyka uwadze służących w pałacu Kensington - od rywalizacji przez chowanych przed światem kochanków do wybuchowych kłótni małżeńskich”, pisze wprost Tom Quinn, promując swoją książkę Kensington Palace: An Intimate Memoir From Queen Mary. Autor publikacji zdradza, że książka przedstawi wszystkie sekrety, jakie dotychczas trzymano przed opinią publiczną w tajemnicy. Tajemnice królewskiego pałacu ujawniają w książce pracownicy dworu: „Personel wielokrotnie był świadkiem niecodziennych sytuacji, np. widział półnagie osoby biegające po pałacu”, wyjawia Tom Quinn.

Jego książka zawiera m.in. informację o tym, dlaczego księżna Diana tak bardzo lubiła prywatny ogród, który był otoczony murem. Autor pisze, że księżna Diana, według byłych pracowników, po koniec lat 80. i na początku lat 90. chętnie opalała się nago. I choć podczas wakacji zawsze miała ze sobą strój kąpielowy, to na terenie własnej posiadłości pozwalała sobie na więcej.

Księżna Diana w kostiumach kąpielowych
Fot. East News/ Instagram @ladydianafan/ Instagram @niocla

 Korzystała wówczas zarówno z pałacowych ogrodów, jak i ogromnego dachu pałacu, na którym również ułożono kilka roślin tak, by zasłaniały ją przed widokiem fanów lub paparazzi. Pewnego razu jednak ułożenie drzewek zostało nieco zmienione, czego Diana niestety nie zauważyła i tak opalając się bez kostiumu kąpielowego zobaczyła stojących niedaleko dwóch robotników, którzy pracowali wówczas na terenie pałacu. 

Mężczyźni jednak zachowali się z klasą - ukłonili się księżnej, odwrócili wzrok i kontynuowali swoją pracę, nigdy wcześniej nie ujawniając tej historii: „Kiedy stanęła zupełnie naga, nagle zorientowała się, że jakieś 100 m dalej pracują dwaj robotnicy. Diana spojrzała im prosto w oczy. A oni, kiedy ją zobaczyli, po prostu ukłonili się i odwrócili”, wspomina jeden z pracowników w książce Toma Quinna. Sam autor mówi, że książka więcej takich smaczków i ciekawych historii. Wygląda na to, że będzie to bestseller!  

Księżna Diana media
Fot. Getty Images

Księżna Diana
Fot. Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.