Willow Smith
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Willow Smith: „Pogrążyłam się w tej czarnej dziurze. Cięłam się’’ 

Szokujące wyznanie 19-latki!

Damian Duda 19 maja 2018 07:30
Willow Smith
Fot. East News

Willow Smith zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie. Artystka, która osiem lat temu wydała debiutancki album, opowiedziała o traumatycznych przeżyciach z przeszłości. Niestety, popularność, która spadała na nią jak grom z jasnego nieba, przytłoczyła ją. „Znalazłam się w ciemnej przestrzeni’’, wyznała Willow.

Willow Smith — próby samobójcze

Sukces, duże pieniądze oraz kariera, o której marzą wszyscy. To wszystko miała Willow, która w 2010 roku wydała debiutancki krążek Whip My Hair. Córka aktora w ostatnim wywiadzie przyznała, że tuż po zakończonej trasie koncertowej wszyscy chcieli, żeby dokończyła album.

Jednak ogromny sukces sprawił, że nie radziła sobie z tym, co działo się dokoła niej. „Wciąż zadawałam pytania: Kim jestem? Czy mam jakiś cel? Czy jest coś, co mogę zrobić poza tym? Po zakończeniu trasy, promocji i tak dalej, chcieli, żebym dokończyła mój album. I pomyślałam, że tego nie zrobię. I po tym wszystkim położyłam się, był to rodzaj ciszy, słuchałam dużo mrocznej muzyki. To było po prostu szalone, pogrążyłam się w tej czarnej dziurze. Cięłam się’’, wyznała Willow.

Te słowa gwiazdy zszokowały nie tylko jej fanów, ale wywołały poruszenie na całym świecie.

Tym samym powróciło pytanie, które od dawna przewijało się przez media. Czy kariera w tak młodym wieku pozytywnie wpływa na rozwój dziecka dzieci? Jak pokazuje między innymi przykład Willow, okazuje się, że nie jest to najlepszym pomysłem. A to, co zapisze się w psychice dziecka w młodym wieku, na zawsze w niej pozostanie. 

Willow Smith
Fot. East News

Willow Smith
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.