Marcin Brzeziński 15 września 2016 11:40
1/5
Willow Smith w nowej kampanii okularów Chanel
Copyright @Materały prasowe
1/5

16-letnia Willow Smith dała się już poznać jako aktorka i piosenkarka. W 2007 roku zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie „Jestem Legendą”. Natomiast w 2010 roku nagrała swój pierwszy w życiu singiel „Whip my hair”, a potem rozpoczęła współpracę z wytwórnią Jay-Z. Teraz postanowiła najwyraźniej na poważnie zająć się modelingiem. W marcu francuski dom mody Chanel ogłosił, że młoda gwiazda zostanie twarzą jego kampanii okularów na jesień i zimę 2016. A już dziś możemy oglądać jej całość sfotografowaną przez niezmordowanego Karla Lagerfelda. Na dosyć surowych czarno-białych zdjęciach Willow Smith prezentuje trzy najnowsze modele oprawek: Vintage, Urban Chic i Chanel Coco Chain. Nastoletnia gwiazda ma już wprawdzie na swoim koncie kampanię dla Marca Jacobsa i okładkę w magazynie „i-D”, ale współpraca z Chanel to wyjątkowe wyróżnienie!

 

Polecamy też: Najnowsze okulary Chanel zdobi ulubiony kwiat Coco Chanel. Wiecie jaki?


Zaskakująca ambasadorka Chanel

Willow Smith jako twarz Chanel? Córka Willa Smitha i Jady Pinkett Smith z pewnością nie jest klasyczną pięknością. Wiele osób ze świata mody było więc szczerze zaskoczonych tą decyzją. Ale wysłuchajmy, co mają do powiedzenia sami zainteresowani. Po ujawnieniu informacji o jej współpracy z francuskim domem mody młoda gwiazda napisała na Instagramie: „Dziękuję Karlowi Lagerfeldowi i całemu zespołowi Chanel za poszerzenie definicji piękna, którym jest bez wątpienia powierzenie mi roli nowej ambasadorki marki. Jestem po prostu zaszczycona”. Z kolei Chanel tak wyjaśnia swoją motywację: „Willow Smith ucieleśnia ducha swojej generacji. Ta młoda trendsetterka z całkowitą naturalnością odnalazła się przed obiektywem kamery mistrza. Ozdobiona perłami naszej najnowszej kolekcji wnosi zupełnie nową energię w świat Chanel”. A wy jak oceniacie najnowsze dzieło Karla Lagerfelda? To udany eksperyment, a może Willow Smith powinna się skoncentrować na śpiewaniu? Zobaczcie kampanię w naszej galerii!

 

Polecamy też: Czy zgadniecie, co tym razem zaprojektował Karl Lagerfeld? To czarne pudełko z…

 

Zobaczcie film!

 

2/5
Willow Smith w nowej kampanii okularów Chanel
Copyright @Materały prasowe
2/5
3/5
Willow Smith w nowej kampanii okularów Chanel
Copyright @Materały prasowe
3/5
4/5
Willow Smith w nowej kampanii okularów Chanel
Copyright @Materały prasowe
4/5
5/5
Willow Smith w nowej kampanii okularów Chanel
Copyright @Materały prasowe
5/5

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.