Marcin Brzeziński 25 maja 2016 18:13
1/6
Lily Rose Depp
Copyright @Instagram
1/6

Córka Vanessy Paradis i Johnn’ego Deppa - Lily Rose Depp ma zaledwie 16 lat, a już kilka sukcesów na koncie. Niedawno oglądaliśmy ją na przykład na czerwonym dywanie w Cannes, gdzie promowała film „Tancerka” w reżyserii Stephanie Di Giusto. Zagrała w nim ni mniej, ni więcej tylko najsłynniejszą balerinę w historii nowoczesnego tańca czyli Isadorę Duncan. Ledwo tłum przed Pałacem Festiwalowym w Cannes się przerzedził, a już dom mody Chanel ogłosił, że to właśnie Lily Rose Depp będzie twarzą nowego zapachu Chanel Nº5 L’eau.


Lily Rose Depp z kultowym zapachem Chanel Nº5 L’eau.

 

Polecamy też: Wydarzenie sezonu? Pokaz Chanel… w Hawanie! Zobaczcie czym zachwycił tym razem Karl Lagerfeld

 

Pracująca dziewczyna

Nie da się ukryć, że dyrektor artystyczny Chanel Karl Lagerfeld odczuwa nieodpartą słabość do Lily Rose Depp. Może dlatego, że jej matka Vanessa Paradis również przed laty reklamowała perfumy tego domu mody? A może odnajduje w niej idealne połączenie francuskiego szyku i amerykańskiej dezynwoltury? Trudno powiedzieć. Przypomnijmy tylko, że już rok temu Mistrz zatrudnił nastoletnią Lily Rose Depp w reklamie okularów Perle. Obecne zadanie jest dużo poważniejsze. Chodzi wszak o nie byle jakie perfumy, tylko o najnowszą wersję legendarnej „Piątki” Chanel! Kwiatowy zapach stworzony przez uznanego „nosa” Oliviera Polge będzie miał premierę 2 września tego roku. W oczekiwaniu na wizytę w perfumerii obejrzymy najciekawsze stylizacje nastoletniej Lily Rose Depp w kreacjach domu mody Chanel i… zastanówmy się, czy Karl Lagerfeld słusznie pokłada w niej tak wielkie nadzieje. Zapraszamy do naszej galerii!

 

Nowy zapachu Chanel Nº5 L’eau będzie miał premierę 2 września 2016 roku.

 

Polecamy też: Kristen Stewart w reklamie Chanel! Nie zawsze była ikoną mody. Zobaczcie, jak zmieniał się jej styl

2/6
Lily Rose Depp
Copyright @ons.pl
2/6

Lily Rose Depp na Festiwalu Filmowym w Cannes 2016 w kreacji domu mody Chanel.

 

Polecamy też: W Marrakeszu powstanie Muzeum Yves Saint Laurent. Wiemy, jak będzie wyglądało!

4/6
Lily Rose Depp, Karl Lagerfeld
Copyright @East News
4/6
5/6
Lily Rose Depp
Copyright @East News
5/6

Lily Rose Depp na pokazie kolekcji Chanel Paris-Salzburg 2014/15 w Nowym Jorku w 2015 roku. Oczywiście w kreacji tego domu mody!

 

Polecamy też: Olivier Rousteing z Balmain projektuje dla Nike! Chcecie zobaczyć najmodniejsze dresy świata?!

6/6
Lily Rose Depp
Copyright @East News
6/6

Lily Rose Depp w sukni Chanel na otwarciu wystawy „Mademoiselle Privé’’ w Londynie w 2015 roku.

 

Polecamy też: Cara Delevingne w najnowszej reklamie Chanel! Ona dla Karla Lagerfelda zrobi wszystko!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.