Will Smith i Jada Pinkett-Smith, Oskary 2022 - czerwony dywan, 27.03.2022
Fot. Stephen Lovekin/Shutterstock/Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jada Pinkett Smith przez lata zdradzała Willa Smitha. Teraz jej kochanek ujawni intymne szczegóły ich relacji

Raper planuje wydać książkę, na której bardzo się wzbogaci

Damian Brillowski 25 września 2022 18:10
Will Smith i Jada Pinkett-Smith, Oskary 2022 - czerwony dywan, 27.03.2022
Fot. Stephen Lovekin/Shutterstock/Rex Features/East News

Jada Pinkett Smith i Will Smith od 25 lat tworzą małżeństwo. Jednak nie zawsze było między nimi kolorowo. Był czas, kiedy Jada dopuściła się zdrady i wdała się w romans z o ponad 20 lat młodszym raperem. Ich namiętna relacja trwała aż cztery lata. Will Smith miał o wszystkim wiedzieć, a nawet udzielić kochankowi żony swojego błogosławieństwa. Nie spodziewał się jednak, że mężczyzna wykorzysta to przeciwko niemu i spróbuje go znów upokorzyć. 30-latek jakiś czas temu postanowił przypomnieć światu o swoim romansie z żoną niedawnego zdobywcy Oscara. Mężczyzna zamierza ujawnić wiele intymnych szczegółów z sypialni Smithów, bowiem właśnie tam dochodziło do jego miłosnych igraszek z aktorką. Za opisanie swoich zwierzeń w książce zarobi bajońską sumę. 

Will Smith i Jada Pinkett Smith od 25 lat są małżeństwem 

Will Smith i Jada Pinkett pobrali się w 1997 roku, wkrótce potem zostali rodzicami. Najpierw na świat przyszedł ich syn Jaden (urodzony w 1998 roku), a następnie ich córka Willow (urodzona w 2000 roku). Przez wiele lat uchodzili za niezwykle zgodne małżeństwo, a swoje dzieci wychowywali po partnersku. Pomimo wielu kryzysów zawsze stali za sobą murem. Tak też było w przypadku choroby aktorki. Jada bowiem od lat zmaga się z łysieniem plackowatym. Jednak zawsze może liczyć na wsparcie rodziny. Kiedy podczas tegorocznego rozdania Oscarów, choroba aktorki stała się obiektem żartów prowadzącego Chrisa Rocka, Will Smith natychmiast stanął w obronie żony. Wstał z miejsca na widowni, podszedł do prezentera i z impetem uderzył go w twarz. Po aktorze było widać gniew i złość. 

Spoliczkowanie Chrisa Rocka przez Willa Smitha stało się tematem numer jeden we wszystkich światowych mediach. Jedni popierali czyn aktora, inni zaś go mocno skrytykowali. W konsekwencji gwiazdor przeprosił prezentera tłumacząc, że jego zachowanie na gali wręczenia Oscarów było „niedopuszczalne” i „niewybaczalne”. Następnie zrezygnował ze swojego członkostwa w Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Jak się okazuje, to dopiero początek kłopotów znanego aktora. Niedawno wyszło na jaw, że kochanek, z którym Jada zdradziła męża zamierza upublicznić intymne szczegóły ich namiętnej relacji. 

Czytaj także: Próba uduszenia matki, załamanie nerwowe, uzależnienie i myśli samobójcze. Jak wygląda życie Heather Locklear?

Will Smith, Oscary 2022, Los Angeles, Kalifornia, 27.03.2022 rok
Fot. Neilson Barnard/Getty Images

Will Smith, Oscary 2022, Los Angeles, Kalifornia, 27.03.2022 rok

Jada Pinkett Smith zdradziła Willa Smitha. Aktor miał o wszystkim wiedzieć 

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia, że Jada Pinkett Smith zdradziła swojego męża. 51-letnia aktorka miała nawiązać romans z 30-letnim raperem Augustem Alsinem. Rewelacje te potwierdził kochanek Jady, zapewniając, że Will Smith o wszystkim wiedział. Mało tego miał mu dać swoje błogosławieństwo! 

„Całkowicie oddałem się temu związkowi przez lata mojego życia”, szczerze wyznał August Alsina, po czym dodał: „Właściwie usiadłem z Willem i z nim rozmawiałem. Dał mi swoje błogosławieństwo”. 

To wywołało medialną burzę. Fani byli zdezorientowani i oczekiwali od swoich idoli natychmiastowych wyjaśnień. W efekcie Will Smith pojawił się w programie swojej żony „Red Table Talk”. Podczas rozmowy małżonkowie z niebywałą szczerością opowiedzieli o swojej relacji. W pewnym momencie Jada przyznała się do zdrady, mówiąc że jej romans z raperem trwał aż cztery lata. Jednakże podkreśliła, że pozostawała wówczas w separacji z własnym mężem. Z kolei Will upierał się, że nie udzielił kochankowi żadnego błogosławieństwa. Kiedy małżeństwo aktorów zawisło na włosku, Ci postanowili dać sobie drugą szansę.

Czytaj także: Christopher Reeve wcielał się w postać kultowego Supermana. Był na szczycie, jednak tragiczny wypadek zmienił wszystko

Will Smith, Jada Pinkett Smith, premiera filmu „Focus”, Hollywood, Kalifornia, 24.03.2015 rok
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Will Smith, Jada Pinkett Smith, premiera filmu „Focus”, Hollywood, Kalifornia, 24.03.2015 rok

Kochanek Jady Pinkett Smith ujawni intymne szczegóły ich romansu 

Niestety, demony przeszłości wkrótce znowu mogą wrócić do małżeństwa Smithów i przez najbliższy czas mogą nie zaznać spokoju. Okazuje się, że były kochanek Jady postanowił ujawnić wszelkie szczegóły ich romansu. Jak podaje dziennik The Sun, raper finalizuje ostatnie formalności związane z wydaniem książki. Już od dłuższego czasu różne wydawnictwa zabiegały o papierowe wydanie zwierzeń kochanka Jady. Jak widać cel został osiągnięty. Za upublicznienie intymnych szczegółów z sypialni Smithów, raper zostanie sowicie wynagrodzony. W grę wchodzi sześciocyfrowa kwota. 

Co dokładnie ujawni kochanek w książce? 

„August przygotowuje się do podpisania dużego kontraktu na książkę, w której szczegółowo opisze jego romantyczne związki z Jadą […] Zawsze utrzymywał, że Will dał mu pozwolenie na spanie z Jadą, czemu Will publicznie zaprzeczył […] August opowie szczegółowo o swoim romansie z Jadą, a także o tym, jak spędzał czas mieszkając w domach należących do Willa Smitha”, wyjawiła osoba z bliskiego otoczenia rapera w dzienniku The Sun.

Czy książka i zawarte w niej osobiste zwierzenia Augusta doprowadzą do rozpadu małżeństwa Smithów? Czas pokaże. Poniżej prezentujemy, jak wygląda kochanek Jady Pinkett Smith.  

Czytaj także: Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta zmieniła styl oraz rozwija swoje pasje! Co jest powodem metamorfozy Shiloh?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?