Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska
O TYM SIĘ MÓWI

Wiktoria Gąsiewska znalazła się w ogniu krytyki

Wszystko przez zdjęcie z wakacji

REDAKCJA VIVA! 13 lipca 2019 19:11
Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska należy do grona najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda Rodzinki.pl znalazła się w ogniu krytyki. A powodem jest stylizacja, w której zapozowała do zdjęcia z wakacji. Co zarzucają jej internauci?

Zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej wywołało burzę w sieci

Młoda aktorka chciała się podzielić z fanami zdjęciem z wakacji. Nie zdawała sobie sprawy, że wywoła ono takie emocje. Wiktoria Gąsiewska pozuje do niego w bikini. Pewnie ten widok nie wzbudziłby takich emocji, gdyby nie fakt, że gwiazda znajduje się w kawiarni, a obsługuje ją sprzedawczyni w hidżabie.

„Sumer vibe”, napisała pod zdjęciem. Wielbiciele są oburzeni jej zachowaniem. Niektórzy wprost wytkają jej brak kultury i podkreślają, że przekroczyła granice dobrego smaku .

„Na twoim miejscu bym uważała... Wszędzie na zewnątrz są znaki że nie można wchodzić do restauracji w strokach kąpielowych. Jeżeli policja albo ochrona zareaguje możesz iść do wiezenia za to.. Jeżeli jedzie się do krajów arabskich należy z szacunkiem odnosić się do ludzi i kultury tam mieszkającej. A kary za nieprzestrzeganie sa bardzo surowe...”, „Pieniądze są, ogłady brak”, „Bezwstydnie”, skrytykowali ją internauci.

„Nie było Ci wstyd stać prawie nago przy dziewczynie w hidżabie?”, zapytała jedna z osób. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. „nie, bo budka była na terenie plaży", wyznała gwiazda. 

Nie brakuje osób, które postanowiły wstawić się za Wiktorią Gąsiewską. „Nie dajmy się zwariować😊”, ,,dajcie spokój na plaży jak zakonnica ma chodzić!!! Jest piękna i młoda to to eksponuję i bardzo dobrze robi zazdrośnice i zazdrośnicy!!! , „Jak ktoś się chce przyczepić, to zawsze znajdzie powód 😉 ”, pisali .

Jakie jest Wasze zdanie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer vibe ☀️😎 #tb

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸Dziewczęco, świeżo i pogodnie.🌸 ✨ #mua @ewelinakrason ✨ #beauty #makeup #curlyhair

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.