Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska
O TYM SIĘ MÓWI

Wiktoria Gąsiewska znalazła się w ogniu krytyki

Wszystko przez zdjęcie z wakacji

REDAKCJA VIVA! 13 lipca 2019 19:11
Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram/@wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska należy do grona najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda Rodzinki.pl znalazła się w ogniu krytyki. A powodem jest stylizacja, w której zapozowała do zdjęcia z wakacji. Co zarzucają jej internauci?

Zdjęcie Wiktorii Gąsiewskiej wywołało burzę w sieci

Młoda aktorka chciała się podzielić z fanami zdjęciem z wakacji. Nie zdawała sobie sprawy, że wywoła ono takie emocje. Wiktoria Gąsiewska pozuje do niego w bikini. Pewnie ten widok nie wzbudziłby takich emocji, gdyby nie fakt, że gwiazda znajduje się w kawiarni, a obsługuje ją sprzedawczyni w hidżabie.

„Sumer vibe”, napisała pod zdjęciem. Wielbiciele są oburzeni jej zachowaniem. Niektórzy wprost wytkają jej brak kultury i podkreślają, że przekroczyła granice dobrego smaku .

„Na twoim miejscu bym uważała... Wszędzie na zewnątrz są znaki że nie można wchodzić do restauracji w strokach kąpielowych. Jeżeli policja albo ochrona zareaguje możesz iść do wiezenia za to.. Jeżeli jedzie się do krajów arabskich należy z szacunkiem odnosić się do ludzi i kultury tam mieszkającej. A kary za nieprzestrzeganie sa bardzo surowe...”, „Pieniądze są, ogłady brak”, „Bezwstydnie”, skrytykowali ją internauci.

„Nie było Ci wstyd stać prawie nago przy dziewczynie w hidżabie?”, zapytała jedna z osób. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. „nie, bo budka była na terenie plaży", wyznała gwiazda. 

Nie brakuje osób, które postanowiły wstawić się za Wiktorią Gąsiewską. „Nie dajmy się zwariować😊”, ,,dajcie spokój na plaży jak zakonnica ma chodzić!!! Jest piękna i młoda to to eksponuję i bardzo dobrze robi zazdrośnice i zazdrośnicy!!! , „Jak ktoś się chce przyczepić, to zawsze znajdzie powód 😉 ”, pisali .

Jakie jest Wasze zdanie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer vibe ☀️😎 #tb

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸Dziewczęco, świeżo i pogodnie.🌸 ✨ #mua @ewelinakrason ✨ #beauty #makeup #curlyhair

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.