Wiktor Zborowski, 2019
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Wiktor Zborowski przeszedł operację. Jak czuje się aktor? 

To dlatego usunął się w cień

Olga Figaszewska 31 maja 2022 11:08
Wiktor Zborowski, 2019
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wiktor Zborowski w ostatnim czasie usunął się w cień. Wszystko przez problemy zdrowotne. Ulubieniec publiczności przeszedł operację i nie mógł wystąpić w zaplanowanym spektaklu. Jak się teraz czuje Wiktor Zborowski?

Wiktor Zborowski przeszedł operację. Jak się czuje?

Należy do grona najbardziej cenionych i popularnych polskich aktorów. Po ostatnich medialnych doniesieniach fani Wiktora Zborowskiego martwią się o jego zdrowie. Okazuje się, że artystka, którego możemy podziwiać na scenie Teatru 6 Piętro, Och Teatrze i Teatrze Polonia chwilowo zawiesił swoją aktywność zawodową. Wiktor Zborowski musiał zadbać o swoje zdrowie. Aktor borykał się z uporczywym bólem kolana, dlatego zdecydował się na operację.

Jak podał Super Express, zabieg odbył się kilka tygodni temu. Wiktor Zborowski czuje się bardzo dobrze i przechodzi rehabilitację. Najważniejsze, by wrócił do pełni sił. Na pewno wkrótce znów zobaczymy go na scenie. Krystyna Janda wypowiedziała się na temat stanu jego zdrowia. Aktor nie pojawił się w spektaklu „Boska” w Teatrze Polonia. Wszyscy cierpliwie czekają na jego powrót.

Czytaj też: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski są małżeństwem od 46 lat! Oto ich niezwykła historia miłości

Wiktor Zborowski, Premiera filmu Pokot, 2017 rok
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Wiktor Zborowski, Premiera filmu Pokot, 2017 rok

„Niedawno odwołaliśmy „Boską”, ponieważ Wiktor Zborowski, który jest po operacji kolana, nie był w tak dobrej formie, żeby mógł zagrać. Na dodatek obok jest Maciek Stuhr, który ma zerwane więzadła, ale powiedział, że zagra o lasce”, zdradziła Krystyna Janda w rozmowie z Super Expressem. I dodawała, że takie sytuacje się zdarzają: „Zdarza się nam odwoływać, choć to ostateczność. W naszych teatrach gra 400 aktorów. Zawsze się coś musi zdarzyć przy takiej liczbie ludzi. U mnie przede wszystkim liczy się człowiek”.

Dziennikarze skontaktowali się z aktorem, by dowiedzieć się, jak się czuje. Wiktor Zborowski podziękował za zainteresowanie i uspokoił fanów: „Dziękuję za troskę, już czuję się dobrze”.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! Mamy nadzieję, że aktor szybko wróci do pełni sił. 

Sprawdź też: Ewa Kasprzyk jednak nie weźmie ślubu z Michałem Kozerskim. Ujawniła powód swojej decyzji

Wiktor Zborowski,Gala zamknięcia FFG, 2016
Fot. TRICOLORS/East News

Wiktor Zborowski,Gala zamknięcia FFG, 2016

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.