Ewa Kasprzyk, VIVA! 22/2021
Fot. Marlena Bielińska
Z życia gwiazd

Ewa Kasprzyk jednak nie weźmie ślubu z Michałem Kozerskim. Ujawniła powód swojej decyzji

Zakochani mieli wyprawić trzy wesela

Marta Nawacka 31 maja 2022 10:12
Ewa Kasprzyk, VIVA! 22/2021
Fot. Marlena Bielińska

Po rozwodzie w 2019 roku Ewa Kasprzyk znalazła szczęście u boku Michała Kozerskiego. Para udowodniła, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno. Zakochani wspólnie wzięli udział w programie Power couple, a okres izolacji podczas pandemii pozwolił im jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Teraz aktorka wyznała, że rezygnuje ze ślubu z ukochanym, o którym jeszcze do niedawna marzyła... Dlaczego?

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski: jak się poznali?

Aktorka i jej ukochany są razem od 2019 roku. Choć dziś tworzą szczęśliwy i udany związek, a Michał Kozerski poprosił ukochaną o rękę, to poznali się... właściwie przypadkiem. „Od czasu do czasu śledziłem Ewy dokonania, ale żadnym wielkim fanem nie byłem. Aż w końcu 25 lat temu trafiłem na sztukę Antoniusz i Kleopatra z jej udziałem. Ale dopiero 3 lata temu udało mi się ją spotkać przypadkowo w październiku, w Gdańsku, w nieistniejącej już restauracji La Vida Loca. Zacząłem od przypomnienia Ewie tej roli teatralnej, tego momentu z jej życia. A ona oczywiście nie pamiętała”, mówił mężczyzna w wywiadzie dla viva.pl. „A ja zostałam kupiona, bo jako aktorka byłam łasa na komplementy. Michał mi powiedział, że byłam świetna!”, dodała Ewa Kasprzyk.

Czytaj też: Urszula nie ukrywała swoich emocji, gdy wspominała swojego zmarłego męża, Stanisława Zybowskiego

Ewa Kasprzyk, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Ewa Kasprzyk w sesji dla magazynu VIVA!. listopad, 2021 rok

Ewa Kasprzyk nie weźmie ślubu. Dlaczego?

Po oświadczynach ukochanego Ewa Kasprzyk marzyła o tym, by urządzić trzy wesela: w Polsce, w Afryce i w Tajlandii. Wszystkie uroczystości miały być niezwykle romantyczne, niczym z filmu. Jednak z czasem aktorka coraz bardziej zaczęła przesuwać termin ceremonii, a pytana o ślub wymawiała się brakiem czasu. Pojawiły się nawet plotki, że zakochani są już po ślubie i... planują przeprowadzić się do Afryki. „Niedługo po tym, jak z Michałem zakochaliśmy się w sobie, zabrał mnie do Afryki, do RPA, i od tego czasu skutecznie i często mnie tam wozi. Doskonale zna ten kontynent, bo już jako 15-latek spędził rok w Nigerii. Jego tata był wykładowcą na Uniwersytecie Ahmadu Bello. Teraz Michał ma tam dom i prowadzi interesy. Chciałby tam zamieszkać na stałe, ale ja nie jestem gotowa na rezygnację z pracy”, mówiła Ewa Kasprzyk w wywiadzie dla VIVY!.

W rozmowie z Twoim Imperium aktorka wyznała ostatecznie, że jednak rezygnuje z wyjścia za mąż. Powodem jednak nie ma być żaden kryzys w jej związku z Michałem Kozerskim. Wręcz przeciwnie! Ewa Kasprzyk uważa, że układa im się na tyle fantastycznie, że nie chciałaby zepsuć te wyjątkowej relacji małżeństwem, a niestety często bywa tak, że ta uroczystość psuje stosunki między dwojgiem zakochanych w sobie ludzi. „Niestety, po ślubie często coś się ludziom zmienia w głowie, więc dobrze jest tak, jak jest. Będę wieczną narzeczoną. Czyż to nie piękne?”, mówiła Ewa Kasprzyk w Twoim Imperium. Zakochanym życzymy wszystkiego dobrego!  

Zobacz także: Stanisław Niwiński wybaczył żonie zdradę, ale później sam związał się z młodszą o 18 lat kobietą

Ewa Kasprzyk, Michał Kozerski
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski na planie Dzień Dobry TVN,  26.09.2021, Warszawa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.