Książę William, 13.10.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage
Królewskie życie

Wielka Brytania. Nagranie ze śmiejącym się księciem Williamem stało się hitem sieci

Chichot następcy tronu rozbawił internautów

Marta Nawacka 26 października 2022 14:15
Książę William, 13.10.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage

Książę William i księżna Kate są jedną z ulubionych par Brytyjczyków. Książęca para sumiennie wypełnia swoje królewskie obowiązki i często spotyka się z poddanymi. Ostatnio następca tronu złożył wizytę dzieciom, podczas której jedna z dziewczynek wyraźnie go rozbawiła. Wszystko zarejestrowały kamery, a nagranie ze śmiejącym się księciem Walii stało się hitem sieci. To trzeba zobaczyć!

Książę William i księżna Kate jedną z ulubionych par Brytyjczyków

Starszy z synów króla Karola III i jego małżonka cieszą się wielką sympatią poddanych, o czym świadczyć może przeprowadzony niedawno ranking najpopularniejszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę William był także faworytem Brytyjczyków do miejsca na tronie po śmierci królowej Elżbiety II. Aktualnie jest on pierwszy w kolejce do korony, zaraz po swoim ojcu, Karolu, który we wrześniu zasiadł na tronie.

Książę William i księżna Kate każdego dnia sumiennie wypełniają obowiązki, jakie na nich spoczywają, angażują się w akcje charytatywne i bardzo chętnie spotykają się z poddanymi. Żona przyszłego króla cieszy się tak dużą sympatią rodaków, że coraz częściej porównuje się ją do zmarłej ćwierć wieku temu księżnej Diany.

Czytaj też: Wielka Brytania. Tak wygląda Halloween u księżnej Kate i księcia Williama

Książę William, 6.10.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage

Książę William, 6.10.2022

Śmiech księcia Williama podbił serca internautów

Książęca para często i chętnie spotyka się z poddanymi. Nie tylko podróżują po świecie, ale także spotykają się z mieszkańcami Londynu, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Nie jest tajemnicą, że książę William i księżna Kate uwielbiają dzieci. Sami doczekali się trójki pociech: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa, choć ostatnio głośno było o chęci powiększenia przez księżną rodziny.

Ostatnio książę i księżna Walii również spotkali się z dziećmi, jednak tym razem wydarzenie to długo pozostanie w pamięci fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Podczas rozmowy z najmłodszymi pewna dziewczynek wyraźnie rozbawiła następcę tronu, a jego śmiech zarejestrowały kamery. Nagranie momentalnie stało się hitem w sieci, a internauci porównują chichot księcia Williama do... śmiechu Scooby-Doo, psa z popularnej kreskówki. Trzeba przyznać, że nie często można zobaczyć przyszłego króla z tej strony!  

Zobacz także: Wielka Brytania. Przyjaciółka księżnej Diany w ostrych słowach o nowym sezonie „The Crown”

@loulabelle1000 “Hee! Hee! Hee!” #fyp #foryou #princewilliam #princewilliamedit #princewilliamdukeofcambridge #britishhumour #katemiddleton #thequeen #princessdiana #williamandkate #williamandharry ♬ original sound - The Royal Watcher

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.