KSIĘŻNA KATE DZIECI
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images
KRÓlewSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Dzieci Kate i Williama nie lubią, gdy ich mama to robi!

Za czym nie przepadają George, Charlotte i Louis?

Gabriela Czernecka 20 czerwca 2021 08:02
KSIĘŻNA KATE DZIECI
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate i książę William sprawdzają się w roli rodziców trójki dzieci - księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louise'a. Choć parze w codziennych obowiązkach pomaga niania, która zajmuje się dziećmi na przykład, gdy małżeństwo pełni obowiązki, to Kate i William jak każdy rodzic, mają też chwile zwątpienia, czy załamania. Niedawno na jaw wyszło, co szczególnie powoduje niechęć ich dzieci. Chodzi o jedną z pasji księżnej Kate. Poznajcie szczegóły.

Księżna Kate jako matka

Zdjęcia księżnej Kate z księciem George’em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem zawsze są nie lada atrakcją dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Gdy tylko książęce dzieci pojawiają się u boku swoich rodziców, rozczulają internautów umiejętnością zachowania się na oficjalnych uroczystościach. To jednak nie tylko zasługa niani, która służy parze pomocą w trudnych chwilach, ale także księżnej Kate, która bardzo angażuje się w wychowywanie swoich dzieci. Okazuje się, że opieka nad trójką maluchów sprawiła, że księżna wyrobiła w sobie pewien nawyk, który ma wiele wspólnego z jej pasją

ZobaczOddana dzieciom czy opiekuńcza tylko na pokaz? Sprawdź, jaką mamą jest księżna Kate

KSIĘŻNA KATE FOTOGRAFIA
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty ImageS

Księżna Cambridge o pasji do fotografii

Księżna Kate jest zapaloną fotografką. Od lat rozwija swój talent, uwieczniając rodzinne momenty. To właśnie Kate wykonała fotografię, na którym książę Edynburga i królowa Elżbieta pozują obok siedmiorga ze swoich 11 już prawnuków. To ona odpowiada także za fotografie swoich dzieci, które publikowane są z okazji ich urodzin. Nie ma więc wątpliwości, że księżna Cambridge swój talent rozwija poprzez robienie fotografii najbliższym. W ubiegłym roku wykonała nawet fotografię księcia Williama z dziećmi z okazji Dnia Ojca. 

Niedawno postanowiła wydać zbiór fotografii w książce pod tytułem Hold Still. To zdjęcia, w których uwiecznione zostały chwile Brytyjczyków z najbliższymi w czasie pandemii koronawirusa, a książka ma być formą kapsuły czasu, która uwieczni te wyjątkowe, choć często niezwykle trudne chwile. 

Zobacz: Księżna Kate wydaje książkę! Fragment trafił do sieci 

Podczas rozmowy z Ceri Edwards, matką i fotografką-amatorką z południowej Walii, księżna wyjawiła, że choć fotografia jest jej ogromną pasją, to... jej dzieci nie przepadają za tym, że wciąż robi im zdjęcia: „Mówią: mamusiu, proszę, przestań robić zdjęcia!”, wyjawiła księżna Kate. I choć dzieci nie lubią, gdy Kate ich fotografuje, to nie ma wątpliwości, że Kate nie zamierza odkładać aparatu na półkę! Przypuszcza się nawet, że z okazji ósmych urodzin George'a, które chłopiec będzie świętował w lipcu, w social mediach pojawi się nowa fotografia księcia, którą wykona oczywiście Kate. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejną odsłonę jej talentu! 

KSIĘŻNA KATE PASJA
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.