KSIĘŻNA KATE DZIECI
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images
KRÓlewSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Dzieci Kate i Williama nie lubią, gdy ich mama to robi!

Za czym nie przepadają George, Charlotte i Louis?

Gabriela Czernecka 22 kwietnia 2022 18:02
KSIĘŻNA KATE DZIECI
Fot. Aaron Chown - WPA Pool/Getty Images

Książęca para Cambridge sprawdzają się w roli rodziców trójki pociech: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louis'a. Na co dzień księżnej Kate i księciu Williamowi w opiece nad dziećmi pomaga niania, jednak księżna Cambridge odgrywa dużą rolę w wychowaniu rodzeństwa. Jak każdy rodzic, również oni mają czasem chwilę zwątpienia czy załamania... Jedna z pasji żony księcia Williama z kolei... powoduje niechęć książąt! Podobno nie lubią, kiedy ich mama to robi.

Księżna Kate jako matka

Zdjęcia księżnej Kate z księciem George’em, księżniczką Charlotte i księciem Louisem zawsze są nie lada atrakcją dla fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Gdy tylko książęce dzieci pojawiają się u boku swoich rodziców, rozczulają internautów umiejętnością zachowania się na oficjalnych uroczystościach. To jednak nie tylko zasługa niani, która służy parze pomocą w trudnych chwilach, ale także księżnej Kate, która bardzo angażuje się w wychowywanie swoich dzieci. Okazuje się, że opieka nad trójką maluchów sprawiła, że księżna wyrobiła w sobie pewien nawyk, który ma wiele wspólnego z jej pasją.

Czytaj też: Wielka Brytania. Książę Harry wzruszająco o mamie. Taka księżna Diana była dla synów

KSIĘŻNA KATE FOTOGRAFIA
Fot. Comic Relief/BBC Children in Need/Comic Relief via Getty ImageS

Księżna Cambridge o pasji do fotografii

Księżna Kate jest zapaloną fotografką. Od lat rozwija swój talent, uwieczniając rodzinne momenty. To właśnie Kate wykonała fotografię, na którym książę Edynburga i królowa Elżbieta pozują obok siedmiorga ze swoich 11 już prawnuków. To ona odpowiada także za fotografie swoich dzieci, które publikowane są z okazji ich urodzin. Nie ma więc wątpliwości, że księżna Cambridge swój talent rozwija poprzez robienie fotografii najbliższym. Wykonała nawet fotografię księcia Williama z dziećmi z okazji Dnia Ojca. 

Niedawno postanowiła wydać zbiór fotografii w książce pod tytułem Hold Still. To zdjęcia, w których uwiecznione zostały chwile Brytyjczyków z najbliższymi w czasie pandemii koronawirusa, a książka ma być formą kapsuły czasu, która uwieczni te wyjątkowe, choć często niezwykle trudne chwile. 

Zobacz: Księżna Kate wydaje książkę! Fragment trafił do sieci 

Podczas rozmowy z Ceri Edwards, matką i fotografką-amatorką z południowej Walii, księżna wyjawiła, że choć fotografia jest jej ogromną pasją, to... jej dzieci nie przepadają za tym, że wciąż robi im zdjęcia: „Mówią: mamusiu, proszę, przestań robić zdjęcia!”, wyjawiła księżna Kate. I choć dzieci nie lubią, gdy Kate ich fotografuje, to nie ma wątpliwości, że Kate nie zamierza odkładać aparatu na półkę! Nawet z okazji ósmych urodzin George'a, które chłopiec świętował w lipcu, w social mediach pojawiła się nowa fotografia księcia, którą wykona oczywiście Kate. Podobnie było ze zdjęciami księcia Louisa z trzecich urodzin. 23 kwietnia najmłodsza pociecha książęcej pary skończy 4 latka. Może i tym razem zobaczymy fotografię księcia wykonaną przez księżną Cambridge?  

Zobacz także: Wielka Brytania. Książę Harry o konflikcie z Elżbietą II. Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

KSIĘŻNA KATE PASJA
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.