Księżna Kate 2020, księżna Kate wydaje książkę, co w niej opisała?
Fot. The Royal Family/Ferrari Press/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Kate wydaje książkę! Fragment trafił do sieci

Zdradzi rodzinne sekrety?

Olga Figaszewska 28 marca 2021 13:10
Księżna Kate 2020, księżna Kate wydaje książkę, co w niej opisała?
Fot. The Royal Family/Ferrari Press/East News

Księżna Kate wydaje swoją książkę! Jeden z fragmentów właśnie trafił do sieci. Czy żona księcia Williama wspomniała w niej o konflikcie z Meghan?  A może zdradzi rodzinne sekrety? 

Księżna Kate wydaje książkę

Niektórzy przypuszczali, że na łamach książki Kate postanowi dogryźć Meghan Markle. Tak się jednak nie stało. Kate stworzyła za to niezwykły album. Na jego łamach zostało ukazane życie Brytyjczyków w czasach zarazy. W książce znajduje się sto zwycięskich zdjęć, które wykonano na potrzebę konkursu Hold Still.

Zobacz też: Co Meghan myślała o Kate zanim weszła do rodziny królewskiej?

Do sieci właśnie trafił fragment książki księżnej Kate. Pieniądze ze sprzedaży będą w całości przeznaczone na cele charytatywne, a dokładnie wsparcie świadomości na temat zdrowia psychicznego w Wielkiej Brytanii i projektów zajmujących się rozwojem sztuki. Album pojawi się na rynku już 7 maja 2021 roku.

„Stanowią unikalny zapis naszych wspólnych i indywidualnych doświadczeń z pierwszego lockdownu w Wielkiej Brytanii. Fundusze uzyskane ze sprzedaży książki zostaną podzielone między wiodącą organizację charytatywną zajmującą się zdrowiem psychicznym Mind i National Portrait Gallery”, napisano.

Księżna Kate w 2020 roku, Księżna Kate, żona księcia Williama
Fot. Rex Features/East News

Fragment książki księżnej Kate

Książka została opatrzona opisami przez samą księżną Kate.  „Kiedy będziemy wspominać  pandemię Covid-19 w przyszłych dekadach, będziemy z pewnością pamiętać o wszystkich wyzwaniach, którym musieliśmy stawić czoła - o tych, którzy odeszli, o izolacji od naszych najbliższych i wysiłku służb ratunkowych. Ale będziemy pamiętać również pozytywy: niesamowite gesty dobroci, bohaterów bez peleryn, i to, jak wszyscy zaadaptowaliśmy się do tego nowego życia”, rozpoczęła żona księcia Williama. 

Sprawdź też: Miały być oświadczyny, doszło do rozstania. Książę William zerwał z księżną Kate... przez telefon!

Księżna podkreśliła, że zależało jej na tym, by wykorzystać moc fotografii i stworzyć trwały zapis, tego czego wszyscy doświadczyli, uchwycić historie poszczególnych osób, udokumentować ważne chwile rodzin i społeczności w czasie pandemii koronawirusa. 

„Mam nadzieję, że ta setka zdjęć ukazuje doświadczenia i emocje zrodzone podczas tego nietypowego momentu w historii ludzkości. Oddaje cześć wzbudzającym podziw staraniom i wszystkim, którzy pracowali nad tym, aby chronić innych. Niech ta książka zapewni nam przestrzeń, aby na moment się zatrzymać”, dodała.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…