Meghan o Kate u Oprah
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oto, co Meghan myślała o Kate zanim weszła do rodziny królewskiej!

Markle była uprzedzona do księżnej?

Aleksandra Andrzejak 8 września 2021 17:57
Meghan o Kate u Oprah
Fot. Getty Images

Okazuje się, że zanim księżna Meghan wstąpiła do rodziny królewskiej miała już wyrobione zdanie o księżnej Kate. Czy już wtedy wiedziała, że się nie zaprzyjaźnią? Poznajcie szczegóły

Księżna Meghan o życiu w pałacu

Księżna Meghan 7 marca w wywiadzie u Oprah Winfrey opowiedziała, jak wyglądało jej życie na królewskim dworze. Wyjawiła wiele tajemnic, które mogłyby pogrążyć dobre imię Windsorów. Meghan między innymi wyznała, że będąc w ciąży z Archiem miała myśli samobójcze. Nie otrzymała pomocy, mimo że o nią prosiła. Opowiedziała też o sytuacji, kiedy miała rzekomo doprowadzić księżną Kate do płaczu tuż przed swoim ślubem.

Zobacz: Tak księżna Kate planuje zemścić się na Meghan! Jej decyzja mocno namiesza w mediach...

Okazało się, że sprawa wyglądała odwrotnie i to Meghan płakała przez uwagi Kate co do sukienek, w których dziewczynki mają sypać kwiatki podczas ceremonii. „Stało się wręcz odwrotnie. I nie mówię tego, żeby kogoś lekceważyć, bo to był naprawdę trudny tydzień przed ślubem. Kate była z jakiegoś powodu zdenerwowana, ale wzięła to na siebie i przeprosiła” - powiedziała Meghan u Oprah. Księżna Kate wysłała Meghan kwiaty i liścik z przeprosinami.

księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Getty Images

Meghan i Kate nie były przyjaciółkami

Meghan i Kate nie przyjaźniły się. Nie jest to tajemnicą. Magazyn Hello dotarł do dawnego wpisu z bloga Markle. Z postu wynika, że miała ona wyrobione zdanie o Kate już dużo wcześniej. Wpis został dodany tuż po ślubie Kate i Williama w 2011 roku. „Małe dziewczynki marzą o byciu księżniczkami. Mnie przede wszystkim chodziło o She-Ra, księżniczkę mocy. – napisała Meghan po wywiadzie z księżniczką Alią Al-Senussi, członkinią libijskiej rodziny królewskiej. – Dla tych z was, którzy nie są zaznajomieni z kreskówkami z lat 80., She-Ra jest bliźniaczką He-Mana i władającą mieczem królewską buntowniczką znaną ze swojej siły. Zdecydowanie nie mówimy tutaj o Kopciuszku” - napisała.

Zobacz: Ile zarabiają Harry i Meghan? Książęca para Sussex utrzymuje się ze spadku po Dianie!

Książę Harry, książę William, księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Getty Images
 

„Dorosłe kobiety wydają się zachowywać tę dziecięcą fantazję bycia Kopciuszkiem. Wystarczy spojrzeć na przepych i okoliczności towarzyszące królewskiemu ślubowi i niekończącym się rozmowom o księżnej Kate” - pisała dalej. Wygląda na to, że wkraczając do rodziny królewskiej miała jasno określone zdanie na temat życia w takim środowisku.... 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.