Książę Harry, królowa Elżbieta II
Fot. Julian Simmonds - WPA Pool / Getty Images
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Wielka Brytania. Książę Harry o konflikcie z Elżbietą II. Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Jakie panują między nimi relacje?

Konrad Szczęsny 21 kwietnia 2022 17:44
Książę Harry, królowa Elżbieta II
Fot. Julian Simmonds - WPA Pool / Getty Images

W zeszłym tygodniu książę Harry i Meghan Markle w tajemnicy spotkali się z królową. Towarzyszył im również książę Karol, który z młodszym synem nie ma najlepszych relacji. W najnowszym wywiadzie mąż aktorki zdradził, jakie panują stosunki między nim a babcią. Jego słowa mogą zaskoczyć!

Książę Harry i Meghan Markle spotkali się z Elżbietą II

W ostatnim czasie o małżeństwie, które na początku 2020 podjęło decyzję o opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej i usunięciu się w cień, jest znowu głośno. Wszystko za sprawą igrzysk Invictus Games, których organizatorem jest książę Harry. Promuje wydarzenie w mediach, udzielając przy tej okazji licznych wywiadów. Dziennikarze wykorzystują ten czas, żeby poruszać również bardziej prywatne tematy, w tym te dotyczące życia prywatnego.

Tym bardziej, że w zeszłym tygodniu wnuk Elżbiety II wraz z małżonką spotkał się z monarchinią. Wywołało to nie lada sensację, ponieważ wcześniej widział się z babcią w lipcu zeszłego roku. Wielu zastanawiało się, jak przebiegały te niecodzienne odwiedziny. Tym bardziej, że Sussexom towarzyszył również książę Karol... 

37-letni syn następcy brytyjskiego tronu uchylił rąbka tajemnicy w rozmowie z dziennikarzami BBC!

Czytaj także: Książę Harry nie naprawi relacji z ojcem? „Cierpliwość księcia Karola wyraźnie się wyczerpała”

Książę Harry, Meghan Markle, Haga, Holandia, Invictus Games, 17.04.2022 rok
Fot. Karwai Tang/WireImage

Książę Harry, Meghan Markle, Haga, Holandia, Invictus Games, 17.04.2022 rok

Jak przebiegało spotkanie Harry'ego i Meghan z królową? Kulisy

Konflikt, serdeczność a może neutralność? Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak obecnie wyglądają relacje między księciem Harry'm, Meghan Markle a królową. Okazuje się, że ich ostatnie spotkanie przebiegało w atmosferze szacunku i serdeczności. Obie strony żywią do siebie ciepłe uczucia. Syn księcia Karola i księżnej Diany zapewnił, że monarchini chciałaby uczestniczyć w uroczystościach związanych z igrzyskami Invictus Games, ale z uwagi na pogarszający się stan zdrowia, nie jest do tego zdolna. Powiedzieć mu to miała w prywatnej rozmowie.

Życzyłaby sobie być na igrzyskach. Miała mnóstwo wiadomości dla brytyjskiej drużyny. Wspaniale było ją zobaczyć i jestem pewien, że chciałaby tu być, gdyby mogła”, zapewnił żarliwie książę Harry.

Mówi się, że wraz z małżonką złożyli królowej obietnicę, zgodnie z którą w najbliższej przyszłości podejmą się zorganizowania spotkania z prawnukami Elżbiety II: Archiem i Lilibet Dianą. W rewanżu otrzymali zaproszenie na uroczyste obchody 70-lecia panowania monarchini, nazywane platynowym jubileuszem – jego organizacja jest planowana na czerwiec.

O konflikcie zatem w tym wypadku nie może być mowy!  

Czytaj także: Książę Harry wyznał, kim Archie chce zostać w przyszłości. Jakie ma podejście do wychowania syna?

Królowa Elżbieta II, książę Harry, Epsom, Wielka Brytania, 04.06.2011 rok
Fot. Matthew Lloyd/Getty Images

Królowa Elżbieta II, książę Harry, Epsom, Wielka Brytania, 04.06.2011 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.