Catherine Deneuve
Fot. Getty Images
O NIEJ SIĘ MÓWI

Catherine Deneuve trafiła do szpitala. Stan aktorki jest naprawdę poważny...

Co dolega 76-letniej gwieździe?

Gabriela Czernecka 6 listopada 2019 15:09
Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

Catherine Deneuve, pierwsza dama francuskiego kina, trafiła do szpitala. Jak podaje Le Parisien, artystka jest w poważnym stanie. Co dolega jednej z najbardziej rozpoznawalnych aktorek europejskich?

Catherine Deneuve w szpitalu. Jest w poważnym stanie

Jak podają francuskie media, Catherine Deneuve, ikona francuskiego kina, trafiła do szpitala. Według gazety El Periódico de Catalunya, aktorka została przewieziona do jednego z paryskich szpitalu w nocy z wtorku na środę. Jej stan ocenia się na poważny, wymagający przeprowadzenia szeregu badań. Kanał BFMTVN informuje, że stan zdrowia Catherine Deneuve jest wynikiem przemęczenia ze względu na napięty grafik aktorki. Gwiazda obecnie gra w filmie De son vivant autorstwa Emmanuelle Bercot. Film ma pojawić się na ekranach kin w 2020 roku. 

Ostatnio mieliśmy okazję oglądać ją w takich produkcjach jak Zupełnie Nowy Testament czy Dwie kobiety.  Przypomnijmy, że Catherine Deneuve, przez wielu uznawana jest za wzór klasycznej urody, choć tak naprawdę jej znak rozpoznawczy, czyli blond włosy, nie są naturalne. Po raz pierwszy zafarbowała je na początku kariery. Catherine pochodzi z aktorskiej rodziny i zaczęła grać już w wieku 13 lat. Przez 61 lat kariery zyskała przydomek pierwszej damy francuskiego kina. Jej życie prywatne było bardzo burzliwe, była związana z wieloma mężczyznami. Byłą muzą artystów i została okrzyknięta legendą za życia.

Catherine Deneuve cieszyła się dobrym zdrowiem i promiennym wyglądem. Mimo swojego wieku Catherine Deneuve (76 lat) chętnie podejmowała się nowych wyzwań aktorskich. Jej nagła choroba jest dla jej fanów ogromnym zaskoczeniem. Jak podaje La Parisien, stan zdrowia gwiazdy jest bardzo poważny i wymaga pobytu w szpitalu.  

Aktorka podobno bardzo źle się poczuła i zasłabła w domu. Podobno przyczyną złego samopoczucia było skrajne wyczerpanie spowodowane dużą ilością obowiązków i napiętym grafikiem. Catherine pracowała ostatnio na planie nowego filmu Emmanuelle Bercot. Francuskie media donoszą, że aktorka na razie nie opuści placówki. Będzie jeszcze musiała przejść serię badań lekarskich. 

rozpoczęcie 76 festiwalu filmowego w Wenecji, Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

goście Paris Fashion Week SS 2020, Catherine Deneuve
Fot. Getty Images

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.