Whitney Houston
Fot. kadr z filmu Bodyguard
O TYM SIĘ MÓWI

Wielki sekret Whitney Houston został zdradzony! Przez ponad dwie dekady artystka była związana z...

Damian Duda 30 kwietnia 2017 10:30
Whitney Houston
Fot. kadr z filmu Bodyguard

Whitney Houston zmarła pięć lat temu. „Wskutek przypadkowego utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci”, powiedział rzecznik biura koronera w Los Angeles, Craig Harvey. Jednak do mediów co jakiś czas trafiają sensacyjne doniesienia na temat życia artystki! Co tym razem?Zobacz też: Celine Dion, Cher, Madonna, Adele... Oto 15 największych diw muzyki pop

Whitney Houston — orientacja seksualna

Artystka przez ponad dwie dekady była w sekretnym związku ze swoją asystentką! Jak twierdzą osoby z bliskiego otoczenia gwiazdy, tajemnicą poliszynela była jej orientacja seksualna. Twórcy dokumentu „Can I Be Me" przyjrzeli się bliżej relacji wokalistki z Robyn Crawford. Plotki, które w branży krążyły od lat, do tej pory nie były potwierdzone przez nikogo.

„Wiedziałem 40 lat temu, wszyscy wiedzieliśmy’’, wyznał portalowi Radar Dennis Crawford, ojciec rzekomej partnerki Houston. Doniesieniom zaprzecza jednak matka Whitney, Cissy Houston, która nie dopuszcza do siebie myśli, że jej córka mogłaby być biseksualna. 

Cissy już 25 lat temu wiedziała, że Whitney Houston jest w związku z moją córką Robyn. Nie wiem, dlaczego temu zaprzecza, musicie ją zapytać’’, skwitował sytuację Dennis Crawford.

Stylistka gwiazdy, Ellin Lavar, przekonuje w dokumencie, że Robyn była dla Whitney ostoją.


Whitney Houston i Robyn Crawford

Cały skandal wokół Whitney podkręca stosunek jej męża do Robyn, która przez lata była jej asystentką. Bobby Brown nie przepadał za nią do tego stopnia, że artystka musiała poszukać sobie nowego agenta.

Wokalistka poznała Robyn, kiedy obie były jeszcze nastolatkami, w New Jersey, skąd pochodzą. Jak twierdzą osoby z ich otoczenia, były nierozłączne, a ich romans trwał przez ponad dwadzieścia lat. I choć zawodowo rozstały się w 2002 roku, relacja, która ich łączyła, wygasła dopiero dekadę później.


Przeczytaj też: Żyła w dwóch światach. Alkohol i narkotyki odebrały jej wszystko. 5 lat temu odeszła Whitney Houston

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?