Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Marczuk jest w ciąży?!

Znamy płeć i imię dziecka!

Olga Figaszewska 14 października 2019 12:26
Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska

Weronika Marczuk po latach nieobecności niedawno powróciła do show-biznesu. O aktorce zrobiło się głośno kiedy kilka miesięcy temu pojawiła się na widowni Tańca z Gwiazdami.  Teraz media obiegła informacja, że 47-letnia gwiazda spodziewa się dziecka!

Weronika Marczuk jest w ciąży?!

Gwiazda wiedzie spokojne, poukładane życie z dala od show-biznesu. Mieszka w Polsce i na Ukrainie. Rzadko pojawia się na imprezach branżowych. Czym się dziś zajmuje? Weronika Marczuk pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, która działa dwustronnie w obu krajach i ma swoje biura w obu stolicach.

„Prezesem spółki, a ponadto szefową organizacji pozarządowej, Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet.  Udało mi się też wyprodukować swój ukochany projekt filmowy w Ukrainie”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla viva.pl.
 
A prywatnie? Od siedmiu lat  jest w szczęśliwym związku.  Jak podaje portal Pudelek.pl Weronika Marczuk i jej ukochany spodziewają się dziecka! Podobno para oczekuje narodzin córeczki.

„Weronika jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się córki, której chce dać na imię Anna”, wyznał informator.

Skontaktowaliśmy się z Weroniką Marczuk, która potwierdziła nam szczęśliwą nowinę. Co jeszcze zdradziła? Serdecznie gratulujemy!

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.