Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Marczuk jest w ciąży?!

Znamy płeć i imię dziecka!

Olga Figaszewska 14 października 2019 12:26
Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska

Weronika Marczuk po latach nieobecności niedawno powróciła do show-biznesu. O aktorce zrobiło się głośno kiedy kilka miesięcy temu pojawiła się na widowni Tańca z Gwiazdami.  Teraz media obiegła informacja, że 47-letnia gwiazda spodziewa się dziecka!

Weronika Marczuk jest w ciąży?!

Gwiazda wiedzie spokojne, poukładane życie z dala od show-biznesu. Mieszka w Polsce i na Ukrainie. Rzadko pojawia się na imprezach branżowych. Czym się dziś zajmuje? Weronika Marczuk pracuje w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, która działa dwustronnie w obu krajach i ma swoje biura w obu stolicach.

„Prezesem spółki, a ponadto szefową organizacji pozarządowej, Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet.  Udało mi się też wyprodukować swój ukochany projekt filmowy w Ukrainie”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla viva.pl.
 
A prywatnie? Od siedmiu lat  jest w szczęśliwym związku.  Jak podaje portal Pudelek.pl Weronika Marczuk i jej ukochany spodziewają się dziecka! Podobno para oczekuje narodzin córeczki.

„Weronika jest w szóstym miesiącu ciąży. Spodziewa się córki, której chce dać na imię Anna”, wyznał informator.

Skontaktowaliśmy się z Weroniką Marczuk, która potwierdziła nam szczęśliwą nowinę. Co jeszcze zdradziła? Serdecznie gratulujemy!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!