Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski
TYLKO U NAS!

„Czuję teraz ogromną wdzięczność w sercu”

To już pewne! Weronika Marczuk po raz pierwszy zostanie mamą!

Olga Figaszewska 14 października 2019 15:34
Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski

Weronika Marczuk spodziewa się swojego pierwszego dziecka! Gwiazda w rozmowie z nami potwierdziła medialne doniesienia! Co zdradziła?

Weronika Marczuk o ciąży

Weronika Marczuk spełnia swoje marzenie. 47-latka wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Wraz z partnerem oczekują przyjścia na świat córeczki. Para nie zdecydowała się, jak nazwą swoją pociechę, ale wśród propozycji znalazło się imię Anna.

,,To prawda, wkrótce zostanę mamą. Jestem bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy pojawi się moja córeczka. Nie ukrywam, że zawsze pragnęłam dziecka i czuję teraz ogromną wdzięczność w sercu za ten wspaniały dar", mówi nam Weronika Marczuk.

Na tym etapie gwiazda musi dbać o spokój emocjonalny oraz swoje zdrowie.

Jak udało się dowiedzieć jednemu z portali Weronika Marczuk myśli nad powrotem do Polski. ,,Zdecydowałam się na powrót do Polski po 4 latach pracy za granicą, bo chcemy by dziecko się tu urodziło i wychowało", zdradziła w rozmowie z Pudelkiem.

Weronice Marczuk życzymy wszystkiego dobrego. Serdecznie gratulujemy!  

Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska

Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.