Viki Gabor, Eurowizja Junior 2019, pierwsza próba
Fot. Photo by: Thomas Hanses
O TYM SIĘ MÓWI

Ile 12-letnia Viki Gabor zarobi na przeboju Superhero? Zaskakująca decyzja wokalistki!

Tego nie zrobił jeszcze żaden artysta

Rafał Kowalski 19 grudnia 2019 10:50
Viki Gabor, Eurowizja Junior 2019, pierwsza próba
Fot. Photo by: Thomas Hanses

Teledysk do piosenki Superhero ma już 10 milionów wyświetleń, a wideo z eurowizyjnym występem Viki Gabor właśnie dobija do 9 milionów. Te niesamowite wyniki słuchalności i oglądalności dają pewność, że chętnych na kupienie singla w formie albumu będzie ogromna! Dwunastolatka, której płyta z hitem Superhero właśnie trafiła do sklepów, mogłaby zarobić na singlu fortunę! Ale mieszkanka Krakowa ma inny pomysł…

Viki Gabor zrzekła się dochodu z singla Superhero

Nastolatka, która szturmem wdarła się do show-biznesu na pewno swoją najnowszą decyzją zaskarbi sobie sympatię kolejnych słuchaczy. Okazuje się bowiem, że Viki Gabor nie chce ze sprzedaży swojego singla w formie fizycznej nawet złotówki. Na co przeznaczy więc pieniądze? „To już dziś! Premiera mojego singla Superhero na CD! Tak jak obiecałam zdradzam ostatnią tajemnicę związaną z premierą - CAŁY dochód ze sprzedaży płyty przeznaczam na walkę z zanieczyszczeniem środowiska. To, o czym śpiewam w tej piosence, jest dla mnie bardzo ważne, i tak jak mówi tekst: jesteśmy superbohaterami, możemy uratować świat! Mam nadzieję, że małymi krokami, działając wspólnie, uda nam się osiągnąć więcej!”, napisała na swoim Instagramie.

Pochwalamy decyzję Viki i cieszymy się, że jest tak świadoma zagrożenia, przed jakim stoi cała planeta. Mamy nadzieję, że inni artyści pójdą tropem dwunastolatki. Nie od dziś wiadomo, że wykorzystywanie popularności do promowania godnych naśladowania postaw, to jedna z najlepszych rzeczy, jaką mogą robić gwiazdy.

Cenicie Viki Gabor za jej innowacyjny pomysł? Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszeliśmy… 

Eurowizja Junior 2019, Viki Gabor, Superhero
Fot. Thomas Hanses (EBU)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

TAGI #Viki Gabor

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.