Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie po jego śmierci
Fot. Instagram @choupettesdiary
POŻEGNANIE

Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie na Instagramie!

Co napisała?

Marcin Brzeziński 20 lutego 2019 15:29
Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie po jego śmierci
Fot. Instagram @choupettesdiary

Ukochana kotka Karla Lagerfelda Choupette ma podobno własnego kucharza. Z całą pewnością zaś jest właścicielką konta na Instagramie. Pojawiło się na nim wczoraj oświadczenie dotyczące śmierci Karla Lagerfelda. Choupette napisała je rozbrajającą angielszczyzną z francuskimi wtrętami: „Z wielkim smutkiem chcę potwierdzić, że mój Tatuś Karl Lagerfeld zmarł 19 lutego 2019. Był prawdziwą ikoną, która zmieniała życie każdego, a specjalnie moje (moi - fr.). Będzie żył na zawsze w moim pękniętym sercu i sercach swoich fanów na całym świecie”.

Obok Mamy Coco Chanel

To jeszcze nie koniec. Dalej Choupette przeszła do podziękowań: „Jestem nieskończenie wdzięczna za życie i miłość, które dał mi poprzez adopcję. Nigdy nie zapomnę chwil, które spędziliśmy razem podróżując, odkrywając i tworząc”. Koniec listu jest najbardziej wzruszający: „Mój Tatuś Karl Lagerfeld będzie żył wiecznie w swoich dziełach. Nigdy nie zapomnimy geniuszu tego, który siedzi teraz w niebie obok Mamy Coco Chanel”. Los Choupette po śmierci jej pana nie jest znany. Możemy być jednak pewni, że Karl Lagerfeld zabezpieczył ją sowicie w swoim testamencie.

Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie po jego śmierci
Fot. Instagram @choupettesdiary

Choupette
Fot. Instagram

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.