Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie po jego śmierci
Fot. Instagram @choupettesdiary
POŻEGNANIE

Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie na Instagramie!

Co napisała?

Marcin Brzeziński 20 lutego 2019 15:29
Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie po jego śmierci
Fot. Instagram @choupettesdiary

Ukochana kotka Karla Lagerfelda Choupette ma podobno własnego kucharza. Z całą pewnością zaś jest właścicielką konta na Instagramie. Pojawiło się na nim wczoraj oświadczenie dotyczące śmierci Karla Lagerfelda. Choupette napisała je rozbrajającą angielszczyzną z francuskimi wtrętami: „Z wielkim smutkiem chcę potwierdzić, że mój Tatuś Karl Lagerfeld zmarł 19 lutego 2019. Był prawdziwą ikoną, która zmieniała życie każdego, a specjalnie moje (moi - fr.). Będzie żył na zawsze w moim pękniętym sercu i sercach swoich fanów na całym świecie”.

Obok Mamy Coco Chanel

To jeszcze nie koniec. Dalej Choupette przeszła do podziękowań: „Jestem nieskończenie wdzięczna za życie i miłość, które dał mi poprzez adopcję. Nigdy nie zapomnę chwil, które spędziliśmy razem podróżując, odkrywając i tworząc”. Koniec listu jest najbardziej wzruszający: „Mój Tatuś Karl Lagerfeld będzie żył wiecznie w swoich dziełach. Nigdy nie zapomnimy geniuszu tego, który siedzi teraz w niebie obok Mamy Coco Chanel”. Los Choupette po śmierci jej pana nie jest znany. Możemy być jednak pewni, że Karl Lagerfeld zabezpieczył ją sowicie w swoim testamencie.

Ukochana kotka Lagerfelda „wydała” oświadczenie po jego śmierci
Fot. Instagram @choupettesdiary

Choupette
Fot. Instagram

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.