Dance Dance Dance 3
Fot. materiały prasowe Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

To już oficjalne! Przesunięto premierę Dance Dance Dance 3

„Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo”

Olga Figaszewska 2 marca 2021 20:39
Dance Dance Dance 3
Fot. materiały prasowe Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

W najbliższy piątek (5 marca) widzowie TVP mieli podziwiać na ekranie najnowszą, trzecią edycję programu Dance Dance Dance. Tymczasem okazuje się, że premiera została przesunięta! Dlaczego?

Dance Dance Dance 3 

Program cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Fani z zapartym tchem śledzą taneczne zmagania poszczególnych par. Dance Dance Dance po raz trzeci pojawi się na antenie TVP. Show powróciło w zmienionym składzie jury. Teraz umiejętności artystów będą oceniać – Austin Egurrola, Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora.

W trzeciej edycji Dance Dance Dance zmierzy się sześć par. A wśród nich - Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak. W programie pojawi się także Anna Matysiak w parze z wokalistą Stanisławem Karpielem-Bułecką. Nie zabraknie influencerki Oli Nowak oraz kucharza Damiana Kordasa. W tanecznych zmaganiach pojawią się także prowadzący Pytanie na śniadanie - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Emocji dostarczą uczestnicy Rolnik szuka żony - Marta Paszkin i Paweł Bodzianny. Na scenie zobaczymy także Olgę Łasak i trenera animatorów Pawła Cieślaka.

Dance Dance Dance 3 - przesunięta premiera. Dlaczego?

Uczestnicy od wielu tygodni intensywnie przygotowywali się do występów. Jak podała stacja TVP, zaplanowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji tanecznego talent show została przesunięta.

Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2”, przekazano w informacji prasowej. 

Okazuje się, że zamiast odcinka Dance Dance Dance, widzowie o godz. 20:30  zobaczą premierowe odcinki „Przesłuchań w Ciemno” czwartej edycji „The Voice Kids”.

Z kolei premierowy odcinek Dance Dance Dance pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu 2021 roku. Na razie stacja nie podała dokładnej daty.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?