Dance Dance Dance 3
Fot. materiały prasowe Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

To już oficjalne! Przesunięto premierę Dance Dance Dance 3

„Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo”

Olga Figaszewska 2 marca 2021 20:39
Dance Dance Dance 3
Fot. materiały prasowe Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

W najbliższy piątek (5 marca) widzowie TVP mieli podziwiać na ekranie najnowszą, trzecią edycję programu Dance Dance Dance. Tymczasem okazuje się, że premiera została przesunięta! Dlaczego?

Dance Dance Dance 3 

Program cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Fani z zapartym tchem śledzą taneczne zmagania poszczególnych par. Dance Dance Dance po raz trzeci pojawi się na antenie TVP. Show powróciło w zmienionym składzie jury. Teraz umiejętności artystów będą oceniać – Austin Egurrola, Ida Nowakowska i Joanna Jędrzejczyk. Program poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora.

W trzeciej edycji Dance Dance Dance zmierzy się sześć par. A wśród nich - Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak. W programie pojawi się także Anna Matysiak w parze z wokalistą Stanisławem Karpielem-Bułecką. Nie zabraknie influencerki Oli Nowak oraz kucharza Damiana Kordasa. W tanecznych zmaganiach pojawią się także prowadzący Pytanie na śniadanie - Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Emocji dostarczą uczestnicy Rolnik szuka żony - Marta Paszkin i Paweł Bodzianny. Na scenie zobaczymy także Olgę Łasak i trenera animatorów Pawła Cieślaka.

Dance Dance Dance 3 - przesunięta premiera. Dlaczego?

Uczestnicy od wielu tygodni intensywnie przygotowywali się do występów. Jak podała stacja TVP, zaplanowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji tanecznego talent show została przesunięta.

Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2”, przekazano w informacji prasowej. 

Okazuje się, że zamiast odcinka Dance Dance Dance, widzowie o godz. 20:30  zobaczą premierowe odcinki „Przesłuchań w Ciemno” czwartej edycji „The Voice Kids”.

Z kolei premierowy odcinek Dance Dance Dance pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu 2021 roku. Na razie stacja nie podała dokładnej daty.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…