Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O TYM SIĘ MÓWI

Zerwała z łatką dziewczyny z sąsiedztwa. Poznajcie Kasię Szklarczyk, zwyciężczynię Top Model 7

Kim jest kolejna polska topmodelka?

Gabriela Czernecka 26 listopada 2018 23:20

Kasia Szklarczyk zwyciężczynią Top Model 7! Uroda dziewczyny z sąsiedztwa, uśmiechnięta blondynka o idealnych wymiarach i ogromnym poczuciem humoru. Jeden ze światowych fotografów nazwał ją polską Claudią Schiffer, a mimo to, członkowie jury Top Model 7 nie od razu się do niej przekonali... Kim jest Kasia Szklarczyk? Poznajcie bliżej kolejną zwyciężczynię Top Model!

Top Model 7: Kasia Szklarczyk - kim jest uczestniczka Top Model?

Kasia Szklarczyk w Top Model 7 pojawiła się nieprzypadkowo. Od jakiegoś czasu próbowała swoich sił w modelingu. Jej przygoda ze światem mody zaczęła się jednak dość niefortunnie - w wieku szesnastu lat doznała kontuzji podczas gry w piłkę siatkową i musiała zrezygnować z wyczynowego trenowania. Wówczas w jednej z galerii handlowych zaczepił ją agent ze studia, pytając czy próbowała swoich sił w tej branży. Zachęcona przez niego, zaczęła rozwijać się w tym kierunku.

Zanim została doceniona przez jurorów Top Model 7, w 2016 roku mieliśmy okazję podziwiać ją w konkursie Miss Polonia, gdzie dostała się do finału konkursu. Rok później reprezentowała nasz kraj w konkursie World Miss University. Właśnie została zwyciężczynią Top Model 7. Kasia Szklarczyk od samego początku zachwycała pozytywnym podejściem do życia, uśmiechem i idealną sylwetką.

Joanna Krupa uwierzyła w nią niemal od razu, z kolei Marcin Tyszka do samego końca nie był do niej przekonany. Dopiero w półfinałowym odcinku samego końca w to, że zasłużyła, by być w programie. Wówczas słynny fotograf wyznał, że przekonała go do siebie swoim uporem, wiarą we własny sukces i ciężką pracą. Jak mówiła o niej Joanna Krupa, idealnie poradzi sobie w sesjach komercyjnych, kampaniach bielizny, biżuterii czy kosmetyków. Świetnie radziła sobie także podczas pokazów mody na wybiegu.

Top Model 7: Kasia Szklarczyk prywatnie

A jaka Kasia Szklarczyk jest prywatnie? Jej idolką jest Martyna Wojciechowska. W wolnych chwilach Szklarczyk maluje, rysuje oraz wyprowadza psy z pobliskiego schroniska. Obecnie Instagram Szklarczyk obserwuje aż 211 tysięcy osób, ale jesteśmy przekonani, że to lada chwila się zmieni, a liczba followersów z każdym dniem będzie większa.

Serca widzów podbiła swoim optymizmem i upartością w dążeniu do celu. „Bardzo rzadko jest mi smutno, ale jeśli już się to zdarzy, to uprawiam sport, zastrzyk endorfin gwarantowany, albo dzwonię do najbliższych”, wyznała na początku programu. Właśnie została zwyciężczynią 7. edycji Top Model! Czy uda się jej podbić świat mody? My mocno trzymamy za nią kciuki!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.