Tomasz Komenda, 2018
Fot. Jan BIELECKI/East News
O tym się mówi!

Tomasz Komenda ujawnił prawdę o swoim stanie zdrowia. Jego słowa szokują

"Leczę się"

Aleksandra Frankowska 14 września 2023 08:51
Tomasz Komenda, 2018
Fot. Jan BIELECKI/East News

Milczał przez wiele miesięcy, w końcu zabiera głos w swojej sprawie. Tomasz Komenda wyznaje, że walczy z trudną choroba i jest aktualnie w procesie leczenia.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Komenda przerywa milczenie w sprawie słów byłej partnerki. Zwraca uwagę na jedno

Tomasz Komenda choruje na raka

W rozmowie z dziennikarką Gazety Wyborczej, Tomasz Komenda potwierdził, że walczy z rakiem. Ta wiadomość zszokowała społeczeństwo.

„Leczę się, jestem na chemii, włosy już mi odrosły. Żyję z tym, że był rak, teraz nie ma, ale nie wiadomo, czy znowu nie wróci. Do operacji się nie nadawał. Ciężko mam. Ciekawe, kiedy zrzucę w końcu ten krzyż, już należałoby mi się trochę spokoju” – mówił.

Tomasz Komenda, Dzień Dobry TVN i jego goście - wrzesień 2020
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News
Tomasz Komenda, Dzień Dobry TVN i jego goście - wrzesień 2020

Problemy zdrowotne

O problemach zdrowotnych Tomasz Komendy mówiło się już na początku roku. Wówczas jego była partnerka Anna Walter walczyła również o alimenty dla syna. Jakiś czas później opublikowała także oświadczenie, że Komenda walczy z rakiem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Tomasz Komenda i Anna Walter planowali ślub i doczekali się syna... Dlaczego ich związek nie przetrwał?

„W sądzie przedstawił, że ma nowotwór z przerzutami i brak szans. Nie chciałam mu niszczyć ostatnich dni życia, prosiłam go i błagałam tysiąc razy, żebyśmy się polubownie dogadali” – mówiła.

Tomasz Komenda, konferencja prasowa po uniewinnieniu przez Sąd Najwyższy, Warszawa, 16.05.2018 rok
Fot. Michal Dyjuk / Forum
Chociaż Komendzie udało się pokonać chorobę, a rak jest w remisji, wciąż poddaje się chemioterapii. Na ten moment nie wiemy, w jakim dokładnie jest stanie i jak się czuje. Sam stara się ostrożnie mówić o swojej prywatności. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.