Maciej Rock, 2022
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

To on zastąpi Piotra Gąsowskiego. Maciej Rock został nowym prowadzącym Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Wielki powrót dziennikarza do Polsatu

Olga Figaszewska 13 stycznia 2023 10:58
Maciej Rock, 2022
Fot. Piotr Molecki/East News

Wielkie zmiany w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Najpierw z show pożegnali się Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Następnie o swoim odejściu z formatu poinformował Piotr Gąsowski, który wspólnie z Maciejem Dowborem pełnił funkcję współprowadzącego. Teraz Telewizja Polsat podała, że miejsce aktora zastąpi Maciej Rock. To jego wielki powrót do stacji. 

Maciej Rock nowym współprowadzącym Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ostatnie tygodnie dostarczają fanom programu niemałych emocji. Z fotelami jurorów pożegnali się niedawno dwóch jurorów: Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Dla wielbicieli show to było prawdziwe zaskoczenie. Przeżyli kolejny szok, gdy okazało się, że trzecia gwiazda informuje o zakończeniu współpracy z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mowa o Piotrze Gąsowskim, który wydał oficjalne oświadczenie. Z show był związany od samego początku.

Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor

Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor
Fot. Tomasz Zukowski/East News

Widzowie zastanawiali się, kto pojawi się u boku Macieja Dowbora w 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Teraz już wszystko stało się jasne. Telewizja Polsat podała, że nowym współprowadzącym będzie Maciej Rock, którego fani mogą pamiętać z wcześniejszych muzycznych programów: „Fabryka Gwiazd”, „Must be the music. Tylko muzyka” czy „Idol”.

Przed kamerą Maciej Rock czuje się jak ryba w wodzie. „Nie tylko doskonale zna się na muzyce, ale także słynie z inteligentnego luzu, szczerości i spontaniczności. Widzowie zawsze cenili go również za miłe i serdeczne usposobienie, którym obdarzał uczestników programów”, przekazano w komunikacie stacji. 

Czytaj też: Piotr Gąsowski nie będzie już prowadził programu „Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor wydał oświadczenie

Maciej Rock wraca do Polsatu

Okazuje się, że Maciej Rock i Maciej Dowbor współpracowali już ze sobą podczas programu „Się kręci". „Maciej Rock był nie tylko twarzą muzycznych show. Doskonale sprawdzał się również jako prezenter licznych koncertów Polsatu, Festiwali w Sopocie czy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Telewizja Polsat ponownie wita Macieja Rocka w muzycznym programie rozrywkowym, życząc mu kolejnych ogromnych sukcesów i niesłabnącej sympatii widzów”, napisała stacja. 

Prezenter jest związany z Telewizją Polsat od 2002 roku. Kilka lat temu zniknął z ekranu, by spędzać więcej czasu z rodziną — żoną i trójką dzieci. „Bardzo zwolniłem ze swoją pracą, właśnie po to, żeby mieć więcej czasu dla najbliższych. Moje życie kiedyś wyglądało tak: przez tydzień zdjęcia, potem trzeba gdzieś pojechać na dłużej, impreza, cały czas w ruchu... Bez przerwy mnie nie było, taką miałem pracę ”, opowiadał w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

W wywiadach nie wykluczał, że jeśli na horyzoncie pojawi się ciekawy projekt, chętnie się do niego przyłączy. „Na tyle dawno tego nie robiłem, że właściwie dziś byłoby to dla mnie jak nowe doświadczenie”, opowiadał Maciej Rock rok temu w rozmowie z Plejadą.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Czytaj też: Katarzyna Skrzynecka znika z telewizji. Przerwała milczenie i ujawniła szczegóły odejścia z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Maciej Rock, 2019
Fot. Podlewski/AKPA

Piotr Gąsowski, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.