Tina Turner
Fot. East News
o tym się mówi

Tina Turner przerwała milczenie po śmierci syna!

Pokazała zdjęcie z pogrzebu

VIVA! 1 sierpnia 2018 15:10
Tina Turner
Fot. East News

Na początku lipca Tina Turner pożegnała swojego najstarszego syna. Craig Turner odszedł w wieku 59 lat popełniając samobójstwo. Blisko miesiąc po tragedii artystka przerwała milczenie i we wzruszający sposób pożegnała syna w mediach społecznościowych. Co napisała?

Syn Tiny Turner popełnił smaobójstwo 

Craig Turner był najstarszym synem Tiny Turner i Raymonda Hilla. Wokalistka urodziła go mając 18 lat. 59-latek zawodowo zajmował się nieruchomościami. Nie wiadomo, dlaczego zdecydował się na tak desperacki krok i odebrał sobie życie. 

„Najsmutniejszy moment w moim życiu jako matki. Craig miał 59 lat, kiedy tragicznie odszedł, ale zawsze będzie moim dzieckiem”, napisała na Instagramie Tina. Gwiazda pożegnała syna 19 lipca, jednak dopiero kilka dni temu zdecydowała się na pokazanie fotografii, na której trzyma czerwoną różę. Prochy Craiga Turnera zostały rozsypane w wodach Oceanu Spokojnego nieopodal Kalifornii.  

 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.