Zofia Kucówna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Piękny tort, list od prezydenta, koncert jazzowy oraz łzy wzruszenia. Tak Zofia Kucówna obchodziła 90. urodziny!

Impreza została zorganizowana w domu opieki

Karol Sowa 18 maja 2023 07:46
Zofia Kucówna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Przyszła na świat 90 lat temu, 12 maja 1933 roku w Warszawie. Zofia Kucówna wciąż zachwyca formą oraz niepowtarzalną urodą. Artystka ostatnio w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie świętowała okrągłe urodziny. Nie zabrakło niezwykłych prezentów, niezastąpionych gości oraz łez wzruszenia.

Zofia Kucówna świętowała 90. urodziny w domu opieki

Ostatnio Zofia Kucówna obchodziła 90. urodziny. Dla aktorki przygotowano moc atrakcji. Zapewniono niezwykły tort, szampana i piękne życzenia. Co więcej, nie zabrakło też listu od prezydenta i koncertu jazzowego. 

Ulubienica widzów już dawno nie była tak bardzo szczęśliwa, ponieważ jubilatka spędziła niesamowity dzień w towarzystwie najbliższych osób. „Żyj długo i bądź długo razem z nami. Kochamy Cię", życzyła jej Ryszarda Gozdowska, koleżanka ze Skolimowa.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Lorentowicz i Krzysztof Wakuliński: pół wieku temu cała Polska plotkowała o ich niezwykłym związku

Jubileusz Zofii Kucówny w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie

Zofia Kucówna
Fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Zofia Kucówna
Fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Zofia Kucówna podziękowała ludziom, którzy się nią opiekują

Jak informuje Super Express, Zofia Kucówna niedługo po obiedzie zabrała głos. „Przyszłam na świat o 5 nad ranem i podobno okropnie wrzeszczałam. Wrzeszczałam tak strasznie, że pielęgniarka towarzysząca mojej mamie powiedziała "Królowa nam się urodziła". Teraz dopiero doceniam wszystko, co spotkało mnie w życiu. Jesteście najwspanialszą moją legitymacją, że byliśmy razem i tworzyliśmy razem. I za to wam wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Jestem bardzo wzruszona", mówiła ulubienica widzów, która podziękowała również dyrektorce Domu Artystów i Weteranów w Skolimowie. „Dziękuję za opiekę i to jak mnie tu potwornie rozpieszczacie. Jestem szczęśliwa", wyznała. 

Zofii Kucównej życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Olaf Lubaszenko przeszedł spektakularną metamorfozę! Zobacz, jak się zmienił

Zofia Kucówna
Fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Zofia Kucówna
Fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Zofia Kucówna
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?