Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Julia Wieniawa świętowała 23. urodziny! Gwiazda wyprawiła huczne przyjęcie

Zobacz zdjęcia z imprezy

Olga Figaszewska 19 grudnia 2021 16:01
Julia Wieniawa, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Julia Wieniawa za kilka dni będzie obchodziła 23. urodziny. Aktorka i wokalistka postanowiła już teraz wyprawić huczną imprezę z okazji swojego święta. Ten wyjątkowy wieczór spędziła z przyjaciółmi. Stylizacja gwiazdy zrobiła ogromne wrażenie na jej fanach.

Urodziny Julii Wieniawy

Julia Wieniawa należy do jednych z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka i wokalistka odnosi kolejne sukcesy i pnie się po szczeblach kariery. Mimo młodego wieku udowodniła, że potrafi wykorzystać swoją szansę w stu procentach. Inwestuje, tworzy, spełnia się na każdym polu. 

Za kilka dni [23 grudnia] Julia Wieniawa będzie obchodziła swoje 23. urodziny. Jednak już teraz gwiazda zorganizowała przyjęcie w jednej z warszawskiej restauracji. Na uroczystości pojawili się przyjaciele i znajomi Julii Wieniawy. Wspaniała atmosfera, specjały kuchni japońskiej i tort… Czego chcieć więcej? Julia Wieniawa na bieżąco dzieliła się z obserwatorami przygotowaniami do imprezy.

Gwiazda pojawiła się na przyjęciu w makijażu stworzonym przez Magdę Pieczonkę. Aktorka wyglądała spektakularnie w błyszczącej, czerwonej kreacji z bufiastymi rękawami. Prezentowała się zjawiskowo!

Zobacz też: Julia Wieniawa ma dwuczłonowe nazwisko. Aktorka zdradziła, dlaczego tak jest

Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

W niedzielę na Instagramie gwiazdy pojawiła się zdjęciowa relacja z wydarzenia. Aktorka dziękowała za wszystkie życzenia.  "Mój super urodzinowy wieczór z przyjaciółmi 🤍 Dziękuję za ten czas! [...] Prawdziwe uro mam 23.12, ale już bardzo Wam dziękuję za wszystkie życzonka!", dodała. 

Oczywiście, nie mogło zabraknąć czułego zdjęcia z ukochanym Nikodemem Rozbickim. Od pewnego czasu internauci spekulowali, że między zakochanymi nie dzieje się najlepiej. Skąd takie wnioski? Niektórzy zwracali uwagę, że para nie publikuje zbyt wielu wspólnych fotografii. Czy w ten sposób chciała uciąć ostatnie plotki?

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 


Sprawdź też: Julia Wieniawa zmaga się z przewlekłą chorobą: „To wszystko to były objawy...”

Julia Wieniawa
Fot. Instagram @juliawieniawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.