Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Żona Michała Wiśniewskiego zadebiutowała u jego boku na czerwonym dywanie. Ich miłość kwitnie!

Czy Pola Wiśniewska przekonała się już do show-biznesu?

Redakcja VIVA! 15 marca 2021 11:53
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska pojawili się w weekend na jednym ze spektakli w Teatrze Sabat. Para nie odstępowała się na krok, ciągle trzymając się za ręce. Ich uczucie kwitnie! 

Michał Wiśniewski z żoną na premierze teatralnej

Wszystko wskazuje na to, że żona Michała Wiśniewskiego powoli oswaja się z popularnością. Dotychczas Pola Wiśniewska starała się trzymać z dala od show-biznesu. Niewiele było o niej wiadomo, a sam wokalista nie ujawniał zbyt wielu informacji na temat nowej partnerki. Dopiero po jakimś czasie ujawniono, kim jest żona Michała Wiśniewskiego. Pola zajmuje się fotografią i wychowywaniem czwórki dzieci. Dziś już wiadomo, że para jest po ślubie i wspólnie wychowuje synka, Falco, który kilka tygodni temu przyszedł na świat.

Świeżo upieczeni rodzice postanowili zrobić sobie przerwę od domowych pieleszy i udali się w miniony piątek do teatru. Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zaliczyli wspólnie ściankowy debiut.

Michał Wiśniewski żona
Fot. Gałązka/AKPA

Para wspólnie obejrzała premierę spektaklu Gwiazda w Teatrze Sabat, który opowiada o życiu i karierze Violetty Villas, z którą muzyk utrzymywał bliskie relacje.

Michał Wiśniewski wraz z żoną prezentowali się wyjątkowo elegancko. On postawił na klasyczny ciemny garnitur, ona na granatowo-czarny look - uwagę przykuwał rękaw koszuli ozdobiony cekinami. Małżeństwu towarzyszyła córka Michała Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak, Vivienne. Para nie odstępowała od siebie na krok, a wzrok przykuwały ciągle splecione dłonie zakochanych. Zobaczcie, jak się prezentowali! 

Michał Wiśniewski Pola
Fot. Gałązka/AKPA

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Fot. Gałązka/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…