Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Michała Wiśniewskiego debiutuje jako wokalistka!

Vivienne Wiśniewska zachwyciła internautów!

Olga Figaszewska 23 stycznia 2020 19:51
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Dzieci znanych rodziców często idą w ich ślady i odnoszą sukcesy! Michał Wiśniewski może być dumny ze swoich pociech. Śpiewają, tańczą... Obrali artystyczną ścieżkę! Teraz wokalista podzielił się z fanami teledyskiem do piosenki wykonanej przez jego 12-letnią córkę, Vivienne. To jej debiut! Czy ma szansę na zrobienie kariery?

Córka Michała Wiśniewskiego. Vivienne Wiśniewska zachwyca w piosence

Na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na YouTubie pojawił się utwór 12-letniej córki wokalisty Ich Troje i Anny Świątczak. Dziewczynka śpiewa w swoim pierwszym utworze Nie straszne strachy  o rodzicach, ich wsparciu i miłości.

„Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Rodzinę tworzą bliscy, okazując sobie nawzajem szacunek przez oddanie i miłość. Każdego dnia tego doświadczam i jestem wbrew wszystkim przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na was liczyć. Zawsze. Kocham”, napisał w zapowiedzi klipu Michał Wiśniewski.

Fani wokalisty są zachwyceni talentem jego pociechy. Vivienne rozczuliła internautów wykonaniem utworu Nie straszne strachy. Większość osób odbiera bardzo pozytywnie tekst piosenki. Dziewczynka jest naturalna, prawdziwa, nieprzerysowana i wykonuje piosenkę, która jest adekwatna do jej wieku.

,,Jak ja się cieszę, ze to dziecko nie ma ani grama makijażu! Doceniam to. Lubie naturalność i naturalność wśród dzieci (dla ich dobra) musi być zachowana. Gratuluję córki ma bardzo ładny, nie zmanierowany głos", ,,Jeju jaka już duża Vivienka! A dopiero co się urodziła ;) nagrywaj dalej talent odziedziczyłaś po rodzicach", ,,Mądra i fajnie zaśpiewała piosenka", ,,Cudowna wrażliwa Córeczka. Gratuluje talentu", czytamy w komentarzach.

Gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@viviennewisniewska first time in studio #niestrasznestrachy #daughter #corcia

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.