Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a skończyła 15 lat! Jak teraz wygląda Suri?

Internauci są zgodni, że nastolatka podobna jest do jednego z rodziców...

Ksenia Krasko 18 lipca 2021 11:05
Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Trudno uwierzyć, jak bardzo dorosła już jest córka Katie Holmes i Toma Cruise’a! Skończyła osiemnastego kwietnia 15 lat i wcale nie przypomina słodkiego maleństwa ze zdjęcia powyżej. Aktorka, doskonale znana między innymi z serialu Jezioro marzeń, stara się ograniczyć córkę od mediów, jednak nowe zdjęcia nastolatki co jakiś czas pojawiają się w sieci. Jak dziś wygląda Suri i do kogo jest podobna?

Katie Holmes i Tom Cruise - historia związku

Wielka miłość, szybki ślub i głośne rozstanie w atmosferze skandalu – oto historia małżeństwa Katie Holmes i Toma Cruise’a. Chociaż w mediach wyglądali na szczęśliwą i zgodną parę, po latach okazało się, że tak naprawdę ich relacja nie należała do udanych.

Jedyna córka pary, Suri, urodziła się 18 kwietnia 2006 roku w Santa Monica. Zakochani przekazali mediom radosną nowinę, licząc na chwilę spokoju, ale nie udało im się uniknąć plotek. „Przyjaciołom odmówiono odwiedzin, sesja zdjęciowa dziecka odwołana, ślub przełożony, Katie w odosobnieniu”, pisano w tabloidach.

ZOBACZ: Holmes była śledzona, Kidman nie miała kontaktu z dziećmi. Oto sekrety małżeństw Toma Cruise’a

Związek Katie Holmes i Toma Cruise’a zyskał miano „toksycznego”, a przyczyną wszystkich problemów w życiu pary miał być Kościół Scjentologiczny, do którego należy aktor. Katie musiała podporządkować się pewnym zasadom, przez co właściwie utraciła kontakt z bliskimi. Nie czuła się szczęśliwa, nie mogła spełniać się zawodowo, a jej stan stale się pogarszał, co było widoczne na zdjęciach paparazzi.

Aktorka obawiała się o przyszłość córki, zwłaszcza po tym, jak odkryła, że członkowie kościoła zamierzali podejmować decyzje w kwestii wychowania i edukacji Suri. Po sześciu latach małżeństwa złożyła pozew o rozwód. „Zniosła bardzo dużo. Przede wszystkim poświęciła świetnie zapowiadającą się karierę filmową. Cruise kręcił film za filmem, a ona siedziała zamknięta z członkami sekty. Musiała też patrzeć, jak jej dorastająca córka jest coraz bardziej izolowana od rówieśników i indoktrynowana”, pisały wtedy media.

Katie Holmes i Tom Cruise z córką Suri, 2008 rok

Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Katie Holmes i Tom Cruise z córką Suri, 2011 rok

Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Suri Cruise - jak wygląda córka Toma Cruise’a i Katie Holmes?

Suri nie miała więc najłatwiejszego dzieciństwa. Oprócz faktu, że dorastała w zupełnie innych warunkach niż większość jej rówieśników, musiała też pogodzić się z rozstaniem rodziców. Katie Holmes i Tom Cruise rozwiedli się w atmosferze głośnego skandalu, a aktorka natychmiast odizolowała córkę od scjentologów.

Tom Cruise od kilku lat nie ma kontaktu z Suri. Katie Holmes nie zabraniała mu spotkań z córką, zastrzegła jedynie, że nie może namawiać dziewczynki do przyjęcia swojej wiary. Media wielokrotnie donosiły, że aktor planuje odejść z kościoła, by znów spotykać się z dzieckiem, ale nigdy się tak nie stało. A Suri nie spotka się z ojcem, jeśli sama nie wstąpi do Kościoła Scjentologicznego.

Tom Cruise z córką Suri na spacerze, 2010 rok

Suri Cruise i Tom Cruise zdjęcia
Fot. James Devaney/WireImage

W 2020 roku pisano, że Suri znalazła miłosne listy Katie i Toma. „Płakała nad niektórymi z wierszy – nie miała pojęcia, że ​​jej tata potrafi pisać piękne słowa. Tom był wtedy niezwykle romantyczny i namiętnie zakochany w Katie. Czytanie ich teraz jest niezrozumiałe, wiedząc, jak ich relacja się skończyła. Zwłaszcza list, który napisał, kiedy urodziła Suri to prawdziwa poezja”, donosił magazyn Woman’s Day.

ZOBACZ: Katie Holmes znalazła miłość! Kim jest jej ukochany?

W sieci rzadko pojawiają się nowe zdjęcia Suri, dlatego każde z nich budzi zainteresowanie mediów. Katie Holmes zapewnia córce wszystko, czego potrzebuje, otacza ją miłością i wsparciem. Podobno nastolatka jest bardzo pewna siebie i wie, czym chce się zajmować. „Zawsze miała silną osobowość. Bardzo ją kocham i dbanie o nią było zawsze moim najważniejszym celem”, wyznała aktorka w wywiadzie dla In Style.

W dniu 15. urodzin nastolatki, aktorka złożyła córce poruszające życzenia, dodając kilka archiwalnych zdjęć na swój Instagram. „Wszystkiego najlepszego kochanie! Kocham cię! I nie mogę uwierzyć, że już masz 15 lat”, napisała dumna mama.

Jakiś czas temu nastolatka wybrała się na spacer z przyjaciółką po Nowym Jorku. Suri została uchwycona przez fotoreporterów, a zdjęcia obiegły cały świat.  Córka Katie Holmes zachwycała prostą stylizacją. Dziewczyna wybrała jasny, krótki top i jeansy typu dzwony. 

Internauci nie mają wątpliwości, że Suri Cruise to kopia swojego ojca. A jak Wam się wydaje? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia! 

Suri Cruise w 2021 roku 

Suri Cruise, 2021
Fot. Backgrid/East News

Suri Cruise w 2009 roku. Jak zmieniła się córka Toma Cruise’a i Katie Holmes?

Suri Cruise - jak wyglądała w dzieciństwie?
Fot. Ray Tamarra/Getty Images

Katie Holmes i Suri Cruise, 2020 rok

Suri Cruise i Katie Holmes zdjęcia
Fot. Gotham/GC Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.