Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a skończyła 15 lat! Jak teraz wygląda Suri?

Internauci są zgodni, że nastolatka podobna jest do jednego z rodziców...

Ksenia Krasko 20 kwietnia 2021 13:05
Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Trudno uwierzyć, jak bardzo dorosła już jest córka Katie Holmes i Toma Cruise’a! Skończyła właśnie 15 lat i wcale nie przypomina słodkiego maleństwa ze zdjęcia powyżej. Aktorka, doskonale znana między innymi z serialu Jezioro marzeń, stara się ograniczyć córkę od mediów, jednak nowe zdjęcia nastolatki co jakiś czas pojawiają się w sieci. Jak dziś wygląda Suri i do kogo jest podobna?

Katie Holmes i Tom Cruise - historia związku

Wielka miłość, szybki ślub i głośne rozstanie w atmosferze skandalu – oto historia małżeństwa Katie Holmes i Toma Cruise’a. Chociaż w mediach wyglądali na szczęśliwą i zgodną parę, po latach okazało się, że tak naprawdę ich relacja nie należała do udanych.

Jedyna córka pary, Suri, urodziła się 18 kwietnia 2006 roku w Santa Monica. Zakochani przekazali mediom radosną nowinę, licząc na chwilę spokoju, ale nie udało im się uniknąć plotek. „Przyjaciołom odmówiono odwiedzin, sesja zdjęciowa dziecka odwołana, ślub przełożony, Katie w odosobnieniu”, pisano w tabloidach.

ZOBACZ: Holmes była śledzona, Kidman nie miała kontaktu z dziećmi. Oto sekrety małżeństw Toma Cruise’a

Związek Katie Holmes i Toma Cruise’a zyskał miano „toksycznego”, a przyczyną wszystkich problemów w życiu pary miał być Kościół Scjentologiczny, do którego należy aktor. Katie musiała podporządkować się pewnym zasadom, przez co właściwie utraciła kontakt z bliskimi. Nie czuła się szczęśliwa, nie mogła spełniać się zawodowo, a jej stan stale się pogarszał, co było widoczne na zdjęciach paparazzi.

Aktorka obawiała się o przyszłość córki, zwłaszcza po tym, jak odkryła, że członkowie kościoła zamierzali podejmować decyzje w kwestii wychowania i edukacji Suri. Po sześciu latach małżeństwa złożyła pozew o rozwód. „Zniosła bardzo dużo. Przede wszystkim poświęciła świetnie zapowiadającą się karierę filmową. Cruise kręcił film za filmem, a ona siedziała zamknięta z członkami sekty. Musiała też patrzeć, jak jej dorastająca córka jest coraz bardziej izolowana od rówieśników i indoktrynowana”, pisały wtedy media.

Katie Holmes i Tom Cruise z córką Suri, 2008 rok

Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Katie Holmes i Tom Cruise z córką Suri, 2011 rok

Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Suri Cruise - jak wygląda córka Toma Cruise’a i Katie Holmes?

Suri nie miała więc najłatwiejszego dzieciństwa. Oprócz faktu, że dorastała w zupełnie innych warunkach niż większość jej rówieśników, musiała też pogodzić się z rozstaniem rodziców. Katie Holmes i Tom Cruise rozwiedli się w atmosferze głośnego skandalu, a aktorka natychmiast odizolowała córkę od scjentologów.

Tom Cruise od kilku lat nie ma kontaktu z Suri. Katie Holmes nie zabraniała mu spotkań z córką, zastrzegła jedynie, że nie może namawiać dziewczynki do przyjęcia swojej wiary. Media wielokrotnie donosiły, że aktor planuje odejść z kościoła, by znów spotykać się z dzieckiem, ale nigdy się tak nie stało. A Suri nie spotka się z ojcem, jeśli sama nie wstąpi do Kościoła Scjentologicznego.

Tom Cruise z córką Suri na spacerze, 2010 rok

Suri Cruise i Tom Cruise zdjęcia
Fot. James Devaney/WireImage

W 2020 roku pisano, że Suri znalazła miłosne listy Katie i Toma. „Płakała nad niektórymi z wierszy – nie miała pojęcia, że ​​jej tata potrafi pisać piękne słowa. Tom był wtedy niezwykle romantyczny i namiętnie zakochany w Katie. Czytanie ich teraz jest niezrozumiałe, wiedząc, jak ich relacja się skończyła. Zwłaszcza list, który napisał, kiedy urodziła Suri to prawdziwa poezja”, donosił magazyn Woman’s Day.

ZOBACZ: Katie Holmes znalazła miłość! Kim jest jej ukochany?

W sieci rzadko pojawiają się nowe zdjęcia Suri, dlatego każde z nich budzi zainteresowanie mediów. Katie Holmes zapewnia córce wszystko, czego potrzebuje, otacza ją miłością i wsparciem. Podobno nastolatka jest bardzo pewna siebie i wie, czym chce się zajmować. „Zawsze miała silną osobowość. Bardzo ją kocham i dbanie o nią było zawsze moim najważniejszym celem”, wyznała aktorka w wywiadzie dla In Style.

W dniu 15. urodzin nastolatki, aktorka złożyła córce poruszające życzenia, dodając kilka archiwalnych zdjęć na swój Instagram. „Wszystkiego najlepszego kochanie! Kocham cię! I nie mogę uwierzyć, że już masz 15 lat”, napisała dumna mama.

Internauci nie mają wątpliwości, że Suri Cruise to kopia swojego ojca. A jak Wam się wydaje? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia! 

Suri Cruise w 2009 roku. Jak zmieniła się córka Toma Cruise’a i Katie Holmes?

Suri Cruise - jak wyglądała w dzieciństwie?
Fot. Ray Tamarra/Getty Images

Katie Holmes i Suri Cruise, 2020 rok

Suri Cruise i Katie Holmes zdjęcia
Fot. Gotham/GC Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.