Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Katie Holmes i Toma Cruise’a skończyła 15 lat! Jak teraz wygląda Suri?

Internauci są zgodni, że nastolatka podobna jest do jednego z rodziców...

Ksenia Krasko 18 lipca 2021 11:05
Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Trudno uwierzyć, jak bardzo dorosła już jest córka Katie Holmes i Toma Cruise’a! Skończyła osiemnastego kwietnia 15 lat i wcale nie przypomina słodkiego maleństwa ze zdjęcia powyżej. Aktorka, doskonale znana między innymi z serialu Jezioro marzeń, stara się ograniczyć córkę od mediów, jednak nowe zdjęcia nastolatki co jakiś czas pojawiają się w sieci. Jak dziś wygląda Suri i do kogo jest podobna?

Katie Holmes i Tom Cruise - historia związku

Wielka miłość, szybki ślub i głośne rozstanie w atmosferze skandalu – oto historia małżeństwa Katie Holmes i Toma Cruise’a. Chociaż w mediach wyglądali na szczęśliwą i zgodną parę, po latach okazało się, że tak naprawdę ich relacja nie należała do udanych.

Jedyna córka pary, Suri, urodziła się 18 kwietnia 2006 roku w Santa Monica. Zakochani przekazali mediom radosną nowinę, licząc na chwilę spokoju, ale nie udało im się uniknąć plotek. „Przyjaciołom odmówiono odwiedzin, sesja zdjęciowa dziecka odwołana, ślub przełożony, Katie w odosobnieniu”, pisano w tabloidach.

ZOBACZ: Holmes była śledzona, Kidman nie miała kontaktu z dziećmi. Oto sekrety małżeństw Toma Cruise’a

Związek Katie Holmes i Toma Cruise’a zyskał miano „toksycznego”, a przyczyną wszystkich problemów w życiu pary miał być Kościół Scjentologiczny, do którego należy aktor. Katie musiała podporządkować się pewnym zasadom, przez co właściwie utraciła kontakt z bliskimi. Nie czuła się szczęśliwa, nie mogła spełniać się zawodowo, a jej stan stale się pogarszał, co było widoczne na zdjęciach paparazzi.

Aktorka obawiała się o przyszłość córki, zwłaszcza po tym, jak odkryła, że członkowie kościoła zamierzali podejmować decyzje w kwestii wychowania i edukacji Suri. Po sześciu latach małżeństwa złożyła pozew o rozwód. „Zniosła bardzo dużo. Przede wszystkim poświęciła świetnie zapowiadającą się karierę filmową. Cruise kręcił film za filmem, a ona siedziała zamknięta z członkami sekty. Musiała też patrzeć, jak jej dorastająca córka jest coraz bardziej izolowana od rówieśników i indoktrynowana”, pisały wtedy media.

Katie Holmes i Tom Cruise z córką Suri, 2008 rok

Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Katie Holmes i Tom Cruise z córką Suri, 2011 rok

Suri, córka Katie Holmes i Toma Cruise’a - jak teraz wygląda?
Fot. James Devaney/WireImage

Suri Cruise - jak wygląda córka Toma Cruise’a i Katie Holmes?

Suri nie miała więc najłatwiejszego dzieciństwa. Oprócz faktu, że dorastała w zupełnie innych warunkach niż większość jej rówieśników, musiała też pogodzić się z rozstaniem rodziców. Katie Holmes i Tom Cruise rozwiedli się w atmosferze głośnego skandalu, a aktorka natychmiast odizolowała córkę od scjentologów.

Tom Cruise od kilku lat nie ma kontaktu z Suri. Katie Holmes nie zabraniała mu spotkań z córką, zastrzegła jedynie, że nie może namawiać dziewczynki do przyjęcia swojej wiary. Media wielokrotnie donosiły, że aktor planuje odejść z kościoła, by znów spotykać się z dzieckiem, ale nigdy się tak nie stało. A Suri nie spotka się z ojcem, jeśli sama nie wstąpi do Kościoła Scjentologicznego.

Tom Cruise z córką Suri na spacerze, 2010 rok

Suri Cruise i Tom Cruise zdjęcia
Fot. James Devaney/WireImage

W 2020 roku pisano, że Suri znalazła miłosne listy Katie i Toma. „Płakała nad niektórymi z wierszy – nie miała pojęcia, że ​​jej tata potrafi pisać piękne słowa. Tom był wtedy niezwykle romantyczny i namiętnie zakochany w Katie. Czytanie ich teraz jest niezrozumiałe, wiedząc, jak ich relacja się skończyła. Zwłaszcza list, który napisał, kiedy urodziła Suri to prawdziwa poezja”, donosił magazyn Woman’s Day.

ZOBACZ: Katie Holmes znalazła miłość! Kim jest jej ukochany?

W sieci rzadko pojawiają się nowe zdjęcia Suri, dlatego każde z nich budzi zainteresowanie mediów. Katie Holmes zapewnia córce wszystko, czego potrzebuje, otacza ją miłością i wsparciem. Podobno nastolatka jest bardzo pewna siebie i wie, czym chce się zajmować. „Zawsze miała silną osobowość. Bardzo ją kocham i dbanie o nią było zawsze moim najważniejszym celem”, wyznała aktorka w wywiadzie dla In Style.

W dniu 15. urodzin nastolatki, aktorka złożyła córce poruszające życzenia, dodając kilka archiwalnych zdjęć na swój Instagram. „Wszystkiego najlepszego kochanie! Kocham cię! I nie mogę uwierzyć, że już masz 15 lat”, napisała dumna mama.

Jakiś czas temu nastolatka wybrała się na spacer z przyjaciółką po Nowym Jorku. Suri została uchwycona przez fotoreporterów, a zdjęcia obiegły cały świat.  Córka Katie Holmes zachwycała prostą stylizacją. Dziewczyna wybrała jasny, krótki top i jeansy typu dzwony. 

Internauci nie mają wątpliwości, że Suri Cruise to kopia swojego ojca. A jak Wam się wydaje? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia! 

Suri Cruise w 2021 roku 

Suri Cruise, 2021
Fot. Backgrid/East News

Suri Cruise w 2009 roku. Jak zmieniła się córka Toma Cruise’a i Katie Holmes?

Suri Cruise - jak wyglądała w dzieciństwie?
Fot. Ray Tamarra/Getty Images

Katie Holmes i Suri Cruise, 2020 rok

Suri Cruise i Katie Holmes zdjęcia
Fot. Gotham/GC Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.