Katie Holmes, Tom Cruise
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Tom Cruise nie jest ojcem Suri?! Prawda po latach wyszła na jaw?

„Ze łzami w oczach potwierdziła to, co wszyscy wiedzieli już od dawna”

Olga Figaszewska 23 czerwca 2019 20:15
Katie Holmes, Tom Cruise
Fot. Getty Images

Ich związkowi nikt nie dawał szans. Katie Holmes i Tom Cruise rozstali się w atmosferze skandalu. Aktorce udało się uwolnić z toksycznej relacji i odseparować córkę przed wpływem scjentologów. Od tamtej pory Tom Cruise nie ma kontaktu z Suri. Katie nie chciała, żeby w jakikolwiek sposób zaczął przekonywać dziewczynkę do swojej wiary. Chociaż media wielokrotnie donosiły, że amerykański aktor planował odejść z kościoła, by znów spotykać się z dzieckiem, nigdy to nie nastąpiło. Tymczasem Holmes postanowiła poważnie porozmawiać z córką. 

Katie Holmes wyznała Suri prawdę o ojcu? 

Suri Cruise ma już 13 lat i nie kontaktuje się z ojcem. Tom Cruise jest lojalnym scjentologiem, dlatego kiedy przywódcy kościoła powiedzieli mu, że nie może widywać Suri, nie sprzeciwił im się.

,,Tom jest już zmęczony tym, że nim rządzą. Musiał obserwować z daleka, jak Suri wyrastała na uroczą młodą damę i żałuje, że nie mógł być wtedy przy niej. Żałował, że nie był tam, by patrzeć, jak Suri zdmuchuje świeczki przez ostatnie pięć lat. Właśnie wtedy zaczął zbierać prawników, żeby znaleźć sposób, żeby ją znowu zobaczyć”, podawał niedawno magazyn Star.

To nie podobało się Katie Holmes. Natomiast Suri bardzo tęskni za ojcem i wciąż wypytuje o tatę. Podobno aktorka zdecydowała, że w końcu wyzna córce prawdę. Nie wierzy w żadne zapewnienia byłego męża i nie chce, by Suri łudziła się, że sytuacja zmieni się na lepsze. 

,,Siedziała w łóżku i ze łzami w oczach potwierdziła to, co wszyscy wiedzieli już od dawna, że ​​Tom Cruise nigdy nie będzie dla niej prawdziwym ojcem. Tom nigdy nie spełnił się w roli taty Suri, co musi być dla niej druzgocące. Każda mała dziewczynka potrzebuje ojca – bez względu na to, ile ma lat”, zdradza informator magazynu. 

Suri Cruise i Tom Cruise
Fot. East News

Suri Cruise
Fot. East News

Katie Holmes, Suri Cruise
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.