Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: historia miłości
Fot. Mateusz Jagielski/East News
HISTORIE MIŁOSNE

Tak Anna Czartoryska-Niemczycka poznała męża. Tego nie wiedział do tej pory nikt

Przez lata nie mówiła o tym, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie

Konrad Szczęsny 7 sierpnia 2022 12:11
Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: historia miłości
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Od dziewięciu lat są szczęśliwym małżeństwem. Trzymają się z dala od show-biznesu, poświęcają wychowaniu czwórki wspaniałych dzieci. Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki jak ognia unikają skandali, zamiast bywania na salonach wolą domowe zacisze. Ale aktorka pozostaje w kontakcie ze swoimi wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz zdradziła, kiedy tak naprawdę poznała ukochanego! Tego do tej pory nie wiedział nikt...

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki wychowują czwórkę dzieci. Stronią od mediów

Gdy pokazują się razem publicznie robią to z ważnych powodów. Michał Niemczycki w jednym z wywiadów podkreślił, że nie ma potrzeby opowiadania o swoim życiu rodzinnym i wierzy, że jego biznesowi partnerzy właśnie to w nim cenią. O jego związku z aktorką Anną Czartoryską-Niemczycką wiadomo niewiele. 

Para – jak do tej pory sądzono – poznała się w 2011 roku w trakcie wystawnego balu, zorganizowanego z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Między nimi wówczas zaiskrzyło do tego stopnia, że już dwa lata później byli małżeństwem. Bajkowy ślub miał miejsce 1 kwietnia 2013 roku.

Aktorka i biznesmen doczekali się czwórki dzieci: Ksawerego, Janiny, Antoniego oraz Stefana, który na świat przyszedł w kwietniu tego roku. Niedawno wypoczywali w luksusowym hotelu w Juracie, w którym tygodniowy pobyt dla rodziny z czwórką dzieci to – bagatela! – 32 900 złotych. Wyliczeń tych dokonali dziennikarze „Faktu”.

Anna Czartoryska-Niemczycka wróciła już znad polskiego morza i aktywniej udziela się w mediach społecznościowych.

Czytaj także: Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: nikt nie dawał im szans, ale zwyciężyła miłość

Anna Czartoryska-Niemczycka o pierwszym spotkaniu z mężem. Ujawniła prawdę

Na Instastories na swoim profilu aktorka zorganizowała sesję Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Sympatycy jej talentu mogą w jej ramach dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat osoby, której życiem i dokonaniami się interesują. Jeden z fanów zadał pytanie o pierwsze spotkanie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej z mężem. Odpowiedź mogła mocno zaskoczyć wszystkich!

Podobno poznaliśmy się na obiedzie z okazji urodzin mojej mamy w Hotelu Bryza, gdy byliśmy nastolatkami. Żadne z nas tego nie pamięta. Spotkaliśmy się znów 12 lat później na bardzo romantycznym balu i ten wieczór zdecydowanie zapadł nam w pamięć”, zdradziła.

Do tej pory wszyscy myśleli, że aktorka i biznesmen poznali się właśnie w 2011 roku, ale – jak się okazuje – było zupełnie inaczej!  

Czytaj także: Anna Czartoryska-Niemczycka w szczerych słowach o macierzyństwie po 35. roku życia

Anna Czartoryska-Niemczycka o pierwszym spotkaniu z Michałem Niemczyckim
Fot. Instastories @annaczartoryska

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: historia miłości
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Anna Czartoryska, Michał Niemczycki, 2018 rok 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…