Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Anna Czartoryska-Niemczycka w szczerych słowach o macierzyństwie po 35. roku życia

Aktorka odpowiedziała na pytania fanów

Marta Nawacka 13 stycznia 2022 14:03
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jest mamą trójki dzieci, a niedługo na świecie pojawi się jej czwarta pociecha. Anna Czartoryska-Niemczycka jest lubianą aktorką teatralną i telewizyjną i jednocześnie spełnia się jako szczęśliwa żona i mama, choć nie zawsze jest to proste. Podczas ostatniego Q&A na Instagramie 39-latka zdradziła, jak sobie radzi z trójką dzieci oraz jak wygląda macierzyństwo po 35. roku życia.

Anna Czartoryska-Niemczycka – spełniona aktorka, żona i mama

Choć karierę aktorską zaczęła od występów w Teatrze Współczesnym w Warszawie, to widzom najlepiej jest znana z produkcji takich, jak: „Przystań”, „Na dobre i na złe", „Miłość nad rozlewiskiem", „Życie nad rozlewiskiem", „Cisza nad rozlewiskiem" czy „Pensjonat nad rozlewiskiem". W życiu prywatnym Anna Czartoryska-Niemczycka również się spełnia. Od 2013 roku jest szczęśliwą żoną Michała Niemczyckiego i wspólnie doczekali się trójki dzieci: Ksawerego, Janiny i Antoniego.

Czytaj też: Anna Czartoryska-Niemczycka po raz czwarty zostanie mamą! Aktorka opublikowała urocze zdjęcie

Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka w sesji dla magazynu VIVA!, maj, 2012 rok

Anna Czartoryska-Niemczycka odpowiada na pytania fanów

Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak cały czas dba o zachowanie prywatności swoich dzieci. Stara się także być w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami. Co jakiś czas urządza na swoim Instagramie Q&A, podczas którego odpowiada na zadane jej pytania. Pojawiły się pytania nie tylko humorystyczne, jak np. „Jak wytrzymać z chłopem?”, co Anna Czartoryska-Niemczycka skomentowała słowami: „Napuścić na niego dzieci! A tak serio, to znaleźć takiego, z którym się dogadujesz”, ale także te zupełnie poważne.

Kobiecie zadała również pytanie zaniepokojona fanka. „Nie bałaś się ciąży po 35. roku życia? Ja mam prawie 30 i już się martwię...", napisała kobieta. Anna Czartoryska-Niemczycka nie zostawiła jej bez odpowiedzi: „Ufam, że będzie dobrze i uważam, że nie ma co się martwić na zapas. Wszystkie dzieci urodziłam po 30-stce”, odpowiedziała aktorka. Kobieta podzieliła się także swoim sposobem na to, jak radzi sobie z opieką nad trójką dzieci, odpowiadając na pytanie jednej z obserwatorek, która wyznała, że czasami nie radzi sobie nawet z jedną pociechą. „Mnie to też czasem przerasta... ale mam pomoc: męża, babć, nauczycieli, żłobek, przedszkole, a od niedawna także nianię”, tłumaczy Anna Czartoryska-Niemczycka.  

Zobacz także: Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki: nie dawano im szans, ale wygrała miłość

Screen Anna Czartoryska-Niemczycka, Instagram
Fot. Anna Czartoryska-Niemczycka Instagram/@annaczartoryska_niemczycka

Screen Anna Czartoryska-Niemczycka, Instagram
Fot. Anna Czartoryska-Niemczycka Instagram/@annaczartoryska_niemczycka

Screen Anna Czartoryska-Niemczycka, Instagram
Fot. Anna Czartoryska-Niemczycka Instagram/@annaczartoryska_niemczycka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?