Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tyM się mówi!

Szymon Bieniuk o karierze w show-biznesie. Pójdzie w ślady mamy i siostry?

Syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ujawnia swoje plany!

Gabriela Czernecka 22 września 2021 21:21
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wygląda na to, że kolejne dziecko Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka chce spróbować swoich sił w świecie show-biznesu. Od niedawna pierwsze kroki stawia w nim Oliwia Bieniuk, która sprawdza się w roli modelki, a od niedawna próbuje swoich sił na tanecznym parkiecie Tańca z Gwiazdami. Teraz wejście do świata show-biznesu rozważa Szymon Bieniuk, który przyznaje, że... chętnie poszedłby w ślady siostry! Poznajcie szczegóły.

Szymon Bieniuk o karierze w show-biznesie

Szymon Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami? Wszystko jest możliwe! Brat Oliwii Bieniuk w rozmowie z JastrząbPost nie ukrywa, że chętnie poszedłby w ślady siostry. Wygląda na to, że kolejne dziecko Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka coraz poważniej myśli o karierze w show-biznesie. Oliwia Bieniuk od kilkunastu miesięcy ma okazję sprawdzać się w roli modelki. Na koncie ma już kilka prestiżowych sesji zdjęciowych i projektów, a od niedawna próbuje swoich sił na tanecznym parkiecie Tańca z Gwiazdami. Już udowodniła, że ma świetne wyczucie rytmu i z każdym odcinkiem radzi sobie coraz lepiej zachwycając fanów zmarłej aktorki. 

Zobacz: Szymon Bieniuk ma już 15 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?  

Wielu nieustannie doszukuje się w Oliwii Bieniuk podobieństw do zmarłej mamy, która przed laty podbiła serca Polaków wdziękiem, poczuciem humoru i ogromnym talentem. Nie ma wątpliwości, że Oliwia jest podobna do mamy, ale początkująca modelka świadomie chce budować karierę na własnych zasadach, w oparciu o swoje talenty, a nie popularne nazwisko. Oliwia marzy też o sprawdzeniu się w aktorstwie. W spełnieniu marzeń  dopingują ją najbliżsi - tato, Jarosław Bieniuk, ale i bracia – Szymon i Jan, którzy co tydzień zasiadają wśród publiczności, by na żywo dopingować Oliwię.

Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Szymon Bieniuk w Tańca z gwiazdami? 

Okazuje się, że starszy z synów Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka chętnie poszedłby w ślady siostry i... spróbował swoich sił na parkiecie Tańca z Gwiazdami! Piętnastoletni Szymon w rozmowie z JastrząbPost przyznał: „Myślę, że na pewno rozważyłbym tę propozycję. Nie wiem, czy bym odmówił. Jest to kuszący smakołyk, chociaż wiążą się z tym konsekwencje i odpowiedzialność”, powiedział.

Zobacz także: Tak dziś wyglądają dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka! Ależ wyrośli

Mimo młodego wieku, Szymon Bieniuk ma jasno sprecyzowane plany na przyszłość, ale przyznaje, że przygody z tanecznym show raczej by nie odmówił: „Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił”, przyznał w rozmowie z JastrząbPost.

Czy w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami na parkiecie zobaczymy więc Szymona Bieniuka? Czas pokaże! 

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.