Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
o tyM się mówi!

Szymon Bieniuk o karierze w show-biznesie. Pójdzie w ślady mamy i siostry?

Syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ujawnia swoje plany!

Gabriela Czernecka 22 września 2021 21:21
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wygląda na to, że kolejne dziecko Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka chce spróbować swoich sił w świecie show-biznesu. Od niedawna pierwsze kroki stawia w nim Oliwia Bieniuk, która sprawdza się w roli modelki, a od niedawna próbuje swoich sił na tanecznym parkiecie Tańca z Gwiazdami. Teraz wejście do świata show-biznesu rozważa Szymon Bieniuk, który przyznaje, że... chętnie poszedłby w ślady siostry! Poznajcie szczegóły.

Szymon Bieniuk o karierze w show-biznesie

Szymon Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami? Wszystko jest możliwe! Brat Oliwii Bieniuk w rozmowie z JastrząbPost nie ukrywa, że chętnie poszedłby w ślady siostry. Wygląda na to, że kolejne dziecko Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka coraz poważniej myśli o karierze w show-biznesie. Oliwia Bieniuk od kilkunastu miesięcy ma okazję sprawdzać się w roli modelki. Na koncie ma już kilka prestiżowych sesji zdjęciowych i projektów, a od niedawna próbuje swoich sił na tanecznym parkiecie Tańca z Gwiazdami. Już udowodniła, że ma świetne wyczucie rytmu i z każdym odcinkiem radzi sobie coraz lepiej zachwycając fanów zmarłej aktorki. 

Zobacz: Szymon Bieniuk ma już 15 lat! Jest podobny do Anny Przybylskiej?  

Wielu nieustannie doszukuje się w Oliwii Bieniuk podobieństw do zmarłej mamy, która przed laty podbiła serca Polaków wdziękiem, poczuciem humoru i ogromnym talentem. Nie ma wątpliwości, że Oliwia jest podobna do mamy, ale początkująca modelka świadomie chce budować karierę na własnych zasadach, w oparciu o swoje talenty, a nie popularne nazwisko. Oliwia marzy też o sprawdzeniu się w aktorstwie. W spełnieniu marzeń  dopingują ją najbliżsi - tato, Jarosław Bieniuk, ale i bracia – Szymon i Jan, którzy co tydzień zasiadają wśród publiczności, by na żywo dopingować Oliwię.

Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Szymon Bieniuk w Tańca z gwiazdami? 

Okazuje się, że starszy z synów Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka chętnie poszedłby w ślady siostry i... spróbował swoich sił na parkiecie Tańca z Gwiazdami! Piętnastoletni Szymon w rozmowie z JastrząbPost przyznał: „Myślę, że na pewno rozważyłbym tę propozycję. Nie wiem, czy bym odmówił. Jest to kuszący smakołyk, chociaż wiążą się z tym konsekwencje i odpowiedzialność”, powiedział.

Zobacz także: Tak dziś wyglądają dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka! Ależ wyrośli

Mimo młodego wieku, Szymon Bieniuk ma jasno sprecyzowane plany na przyszłość, ale przyznaje, że przygody z tanecznym show raczej by nie odmówił: „Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił”, przyznał w rozmowie z JastrząbPost.

Czy w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami na parkiecie zobaczymy więc Szymona Bieniuka? Czas pokaże! 

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.