EN_01069168_0130, Nie żyje Tomasz Knapik
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS
o tym SIĘ MÓWI

Szczegóły pogrzebu Tomasza Knapika. Jego syn ma pewną prośbę

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych lektorów zmarł dwa dni przed swoimi 78. urodzinami...

Gabriela Czernecka 8 września 2021 08:59
EN_01069168_0130, Nie żyje Tomasz Knapik
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS

Nie żyje Tomasz Knapik. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych lektorów w Polsce zmarł zaledwie dwa dni przed swoimi 78. urodzinami. Syn zmarłego lektora zamieścił właśnie informację o szczegółach pogrzebu. Maciej Knapik zwrócił się także do osób, które chcą uczestniczyć w pożegnaniu Knapika z pewną prośbą.

Szczegóły pogrzebu Tomasza Knapika

Informację o śmierci Tomasza Knapika podał w poniedziałek jego syn, Maciej Knapik: „Chciałem Was poinformować, że dzisiaj zmarł mój Tata, Tomasz Knapik. Jak część z Was wie, od ponad dwóch miesięcy walczył z ciężkim kryzysem chorobowym. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że mu się uda. Niestety”, napisał na swoim profilu na Facebooku syn Tomasza Knapika. 

Zobacz: Rodzina poinformowała o przyczynie śmierci Piotra Gesslera

Przypomniał także, że jego ojciec był jednak nie tylko znanym i cenionym lektorem filmowym, z czego najczęściej kojarzą go fani. Tomasz Knapik był również wybitnym naukowcem i wykładowcą Politechniki Warszawskiej. Maciej Knapik dodał również, że przede wszystkim był „ukochanym Ojcem i Dziadkiem”. Jak czytamy we wpisie syna Tomasza Knapika, lektor odszedł nad ranem, we śnie.

Syn Tomasza Knapika ma prośbę do uczestników pogrzebu

Teraz przekazał informację dotyczącą pogrzebu Tomasza Knapika. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 13 września o godzinie 13.00 w Domu Pogrzebowym na Wojskowych Powązkach.

Zobacz: Tomasz Knapik nie żyje. Znany lektor filmowy miał 78 lat

Syn zmarłego ma także prośbę do uczestników pogrzebu. Maciej Knapik poprosił o wsparcie rodzin ewakuowanych z Afganistanu: „Jeśli przyjdziecie, proszę rozważcie, by zamiast kwiatów - wpłacić datek na uratowanych ostatnio nieszczęśników. Jeśli nie możecie być z nami, też warto im pomóc”, informuje.

Rodzinie i najbliższym lektora składamy głębokie wyrazy współczucia.  

Tomasz Knapik nie żyje
Fot. Bartosz Krupa/East News

TAGI #pogrzeb

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.