EN_01069168_0130, Nie żyje Tomasz Knapik
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS
o tym SIĘ MÓWI

Szczegóły pogrzebu Tomasza Knapika. Jego syn ma pewną prośbę

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych lektorów zmarł dwa dni przed swoimi 78. urodzinami...

Gabriela Czernecka 8 września 2021 08:59
EN_01069168_0130, Nie żyje Tomasz Knapik
Fot. BARTOSZ KRUPA/DDTVN/EAST NEWS

Nie żyje Tomasz Knapik. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych lektorów w Polsce zmarł zaledwie dwa dni przed swoimi 78. urodzinami. Syn zmarłego lektora zamieścił właśnie informację o szczegółach pogrzebu. Maciej Knapik zwrócił się także do osób, które chcą uczestniczyć w pożegnaniu Knapika z pewną prośbą.

Szczegóły pogrzebu Tomasza Knapika

Informację o śmierci Tomasza Knapika podał w poniedziałek jego syn, Maciej Knapik: „Chciałem Was poinformować, że dzisiaj zmarł mój Tata, Tomasz Knapik. Jak część z Was wie, od ponad dwóch miesięcy walczył z ciężkim kryzysem chorobowym. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że mu się uda. Niestety”, napisał na swoim profilu na Facebooku syn Tomasza Knapika. 

Zobacz: Rodzina poinformowała o przyczynie śmierci Piotra Gesslera

Przypomniał także, że jego ojciec był jednak nie tylko znanym i cenionym lektorem filmowym, z czego najczęściej kojarzą go fani. Tomasz Knapik był również wybitnym naukowcem i wykładowcą Politechniki Warszawskiej. Maciej Knapik dodał również, że przede wszystkim był „ukochanym Ojcem i Dziadkiem”. Jak czytamy we wpisie syna Tomasza Knapika, lektor odszedł nad ranem, we śnie.

Syn Tomasza Knapika ma prośbę do uczestników pogrzebu

Teraz przekazał informację dotyczącą pogrzebu Tomasza Knapika. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 13 września o godzinie 13.00 w Domu Pogrzebowym na Wojskowych Powązkach.

Zobacz: Tomasz Knapik nie żyje. Znany lektor filmowy miał 78 lat

Syn zmarłego ma także prośbę do uczestników pogrzebu. Maciej Knapik poprosił o wsparcie rodzin ewakuowanych z Afganistanu: „Jeśli przyjdziecie, proszę rozważcie, by zamiast kwiatów - wpłacić datek na uratowanych ostatnio nieszczęśników. Jeśli nie możecie być z nami, też warto im pomóc”, informuje.

Rodzinie i najbliższym lektora składamy głębokie wyrazy współczucia.  

Tomasz Knapik nie żyje
Fot. Bartosz Krupa/East News

TAGI #pogrzeb

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?