Piotr Gessler, Piotr Gessler nie żyje, przyczyny śmierci
Fot. Gałązka/AKPA
POŻEGNANIE

Rodzina poinformowała o przyczynie śmierci Piotra Gesslera

Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie restauratora?

Olga Figaszewska 1 września 2021 11:35
Piotr Gessler, Piotr Gessler nie żyje, przyczyny śmierci
Fot. Gałązka/AKPA

Kilka dni temu Lara Gessler przekazała smutną informację. W poruszających słowach pożegnała ukochanego tatę. Piotr Gessler odszedł 27 sierpnia w wieku 63. lat. Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb znanego restauratora? Rodzina podała przyczynę śmierci Piotra Gesslera. 

Piotr Gessler nie żyje. Rodzina podała datę pogrzebu restauratora

To trudny czas dla całej rodziny. W poruszających wpisach Piotra Gesslera pożegnała ukochana córka. Larę Gessler łączyła z ojcem wyjątkowa więź. „Odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato”, napisała.

Była żona restauratora, Magda Gessler opublikowała w sieci archiwalną fotografię. Opatrzyła ją następującym podpisem: „Najcudowniejszy, niezastąpiony tata Lary, Mikołaja, ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca”.

Wpis zamieścił także Tadeusz Müller, dla którego Piotr Gessler był jak ojciec. „W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą. Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator”, pisał.

Zobacz też: Magda Gessler żegna byłego męża, Piotra Gesslera. „Będzie nam go brak bez końca

Co było przyczyną śmierci Piotra Gesslera?

Najbliżsi zamieścili teraz w mediach społecznościowych informację o pogrzebie restauratora. Ostatnie pożegnanie odbędzie się 3 września na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

„Znajomi i przyjaciele, brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła, po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu”, napisano.

Rodzina Piotra Gesslera przekazała, że przyczyną śmierci 63-latka były powikłania pooperacyjne. „Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek”, dodano.

Zobacz: Magdę i Piotra Gesslerów połączyła pasja do gotowania. Co rozdzieliło ten związek?

Rodzinie i bliskim Piotra Gesslera składamy wyrazy współczucia  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.