Piotr Gessler, Piotr Gessler nie żyje, przyczyny śmierci
Fot. Gałązka/AKPA
POŻEGNANIE

Rodzina poinformowała o przyczynie śmierci Piotra Gesslera

Kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie restauratora?

Olga Figaszewska 1 września 2021 11:35
Piotr Gessler, Piotr Gessler nie żyje, przyczyny śmierci
Fot. Gałązka/AKPA

Kilka dni temu Lara Gessler przekazała smutną informację. W poruszających słowach pożegnała ukochanego tatę. Piotr Gessler odszedł 27 sierpnia w wieku 63. lat. Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb znanego restauratora? Rodzina podała przyczynę śmierci Piotra Gesslera. 

Piotr Gessler nie żyje. Rodzina podała datę pogrzebu restauratora

To trudny czas dla całej rodziny. W poruszających wpisach Piotra Gesslera pożegnała ukochana córka. Larę Gessler łączyła z ojcem wyjątkowa więź. „Odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato”, napisała.

Była żona restauratora, Magda Gessler opublikowała w sieci archiwalną fotografię. Opatrzyła ją następującym podpisem: „Najcudowniejszy, niezastąpiony tata Lary, Mikołaja, ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca”.

Wpis zamieścił także Tadeusz Müller, dla którego Piotr Gessler był jak ojciec. „W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą. Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator”, pisał.

Zobacz też: Magda Gessler żegna byłego męża, Piotra Gesslera. „Będzie nam go brak bez końca

Co było przyczyną śmierci Piotra Gesslera?

Najbliżsi zamieścili teraz w mediach społecznościowych informację o pogrzebie restauratora. Ostatnie pożegnanie odbędzie się 3 września na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

„Znajomi i przyjaciele, brutalnie dochodzi do nas, że Piotra nie ma już wśród nas. Dzisiaj odbyła się kremacja, a w piątek 3 września o godzinie 13:00 odbędzie się pogrzeb na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Wejście od kościoła św. Wincentego (drewnianego). Spotykamy się obok kościoła, po czym nastąpi odprowadzenie urny do rodzinnego grobu”, napisano.

Rodzina Piotra Gesslera przekazała, że przyczyną śmierci 63-latka były powikłania pooperacyjne. „Przyczyną śmierci były powikłania pooperacyjne. Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu oraz starań zespołu lekarzy i pielęgniarek”, dodano.

Zobacz: Magdę i Piotra Gesslerów połączyła pasja do gotowania. Co rozdzieliło ten związek?

Rodzinie i bliskim Piotra Gesslera składamy wyrazy współczucia  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.