Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
WSPOMNIENIE

Magda Gessler żegna byłego męża, Piotra Gesslera. „Będzie nam go brak bez końca”

Wzruszającym wspomnieniem podzielił się też Tadeusz Müller

Ksenia Krasko 27 sierpnia 2021 19:09
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Lara Gessler przekazała dziś przykrą informację o śmierci ojca, Piotra Gesslera. „Oodszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato”, napisała na swoim Instagramie, pod fotografiami z rodzinnego archiwum. Odejście restauratora z pewnością jest bolesnym ciosem dla klanu Gesslerów. Byłego męża we wzruszających słowach pożegnała Magda Gessler.

Magda Gessler pożegnała Piotra Gesslera. Wzruszający wpis

Piotr Gessler stronił od show-biznesu, dlatego rzadko pojawiał się w mediach, a środowisko ceniło przede wszystkim jego talent kulinarny. Uznany restaurator był drugim mężem Magdy Gessler, z którą doczekał się córki Lary. Wcześniej związany był z Martą Gessler – para powitała na świecie syna Mikołaja.

Magda i Piotr Gesslerowie rozwiedli się w latach 90., ale zachowali bardzo przyjacielskie relacje. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” była wdzięczna byłemu mężowi. „Robiłam to, co kochałam. I byłam z człowiekiem, który mi podał rękę w trudnym momencie, po śmierci mojego męża. Kiedy zostałam sama z synem, Piotr stał się dla niego ojcem. To bardzo porządny człowiek. I dobry”, opowiadała w jednym z wywiadów.

Zobacz: Magdę i Piotra Gesslerów połączyła pasja do gotowania. Co rozdzieliło ten związek?

Magda Gessler i Piotr Gessler
Fot. Zenon Zyburtowicz/East News

Śmierć Piotra Gesslera to przykra informacja dla wszystkich członków rodziny Gesslerów. Po wzruszającym poście Lary Gessler, także restauratorka napisała kilka ciepłych słów. „Najcudowniejszy, niezastąpiony tata Lary, Mikołaja, ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca”, czytamy na profilu Magdy Gessler.

Tadeusz Muller o śmierci Piotra Gesslera

Piotr Gessler miał dwójkę swoich dzieci, ale wychowywał też Tadeusza, syna Magdy Gessler z pierwszego małżeństwa z Volkhartem Müllerem. „Odszedł mój ojczym, tata, cudowny facet! To dla mnie olbrzymia strata”, napisał Tadeusz Müller na swoim Instagramie.

„W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą”, dodał pasjonat kulinariów.

Zobacz: Mąż Magdy Gessler zmarł w jej ramionach. Ujawniła osobisty dramat

„Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator. Wielbiciel kotów, Hiszpanii i Jamesa Bonda. Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety, dla których to najtrudniejszy czas, z jakim przyszło się zmierzyć....”, zakończył wpis.

Rodzinie i bliskim Piotra Gesslera składamy wyrazy współczucia. 

Magda Gessler pożegnała Piotra Gesslera
Fot. SCREEN INSTAGRAM.COM/MAGDAGESSLER_OFFICIAL

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.