Lara GEssler, Piotr Gessler
Fot. VIPHOTO/East News
WSPOMNIENIE

Piotr Gessler nie żyje. Lara Gessler pożegnała tatę: „Odszedł mój najlepszy przyjaciel”

„Do zobaczenia tato”

Olga Figaszewska 27 sierpnia 2021 13:07
Lara GEssler, Piotr Gessler
Fot. VIPHOTO/East News

Nie żyje Piotr Gessler. Lara Gessler przekazała smutną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie zamieściła poruszający post, w którym pożegnała ukochanego tatę.

Lara Gessler pożegnała tatę

To ogromny cios dla całej rodziny. W piątek Lara Gessler zamieściła w sieci poruszający post i serię czarno-białych fotografii z tatą. Łączyła ich wyjątkowa więź.  Piotr Gessler zmarł w nocy z czwartku na piątek.

„Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato”, napisała Lara Gessler.

Zobacz też: Magdę Gessler i Piotra Gesslera połączyła pasja do gotowania. Co rozdzieliło ten związek?

Piotr Gessler był znanym polskim restauratorem. Urodził się w 1958 roku. Rzadko pojawiał się w mediach. Był drugim mężem Magdy Gessler. Para wspólnie doczekali się córki Lary. „Robiłam to, co kochałam. I byłam z człowiekiem, który mi podał rękę w trudnym momencie, po śmierci mojego męża. Kiedy zostałam sama z synem. Piotr stał się dla niego ojcem. To bardzo porządny człowiek. I dobry”, mówiła Magda Gessler o drugim mężu w jednym z  wywiadów. 

Wcześniej Piotr Gessler był żonaty z Martą Gessler, a owocem ich związku jest syn Mikołaj.

Lara Gessler o relacjach z tatą

Lara Gessler często wypowiadała się na temat relacji z tatą. Wspierał ją, kibicował na każdym kroku. Lara To od niego nauczyła się spokoju, cierpliwości i radości z rytuałów.

„Mój tata bardziej pełnił rolę osoby dbającej o domowe ognisko, więc nie odczuwałam dużego braku mamy. Po prostu zawsze był podział. Mama była tą, która nosiła spodnie, miała jaja i tak jest do teraz”, zwierzała się córka Magdy Gessler w jednym z wywiadów dla Newserii Lifestyle.

Po rozstaniu rodziców Lara zamieszkała z tatą. Miała wtedy 9 lat. „Poniekąd uratowało mnie rozstanie rodziców. Bałam się, że będę musiała wskazywać, z kim chce być, ale tak się nie stało. Tato był dla mnie naturalnym wyborem. Mama przekierowała swoje życie w inną stronę. Przede wszystkim bardzo skupiła się na pracy. Myślę, że chyba wiedziała, co jest dla mnie lepsze ”, dodawała w Urodzie Życia.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia. 

Lara GEssler, Piotr Gessler
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.