O TYM SIĘ MÓWI

„Przestań robić lewatywy, bo to Ci ewidentnie szkodzi”. Grażyna Szapołowska atakuje kompozytora, z którym nagrała płytę

Sabina Zięba 13 lutego 2017 19:30

Ostatnio media obiegła informacja o konflikcie aktorki Grażyny Szapołowskiej z Włodzimierzem Kiniorskim, muzykiem i kompozytorem. Artystka, która jakiś czas temu postanowiła nagrać płytę, o pomoc poprosiła właśnie Kiniorskiego, o czym zresztą pisaliśmy w VIVIE!. Tyle tylko, że o rodzinnym (bo nagranym wspólnie z wnuczką i partnerem, Erykiem) albumie "Kochaj mnie", który premierę miał we wrześniu głośno zrobiło się dopiero teraz. Powód? Ostry spór o autorstwo. 

 

Polecamy też: O seksie, luksusie i nowej płycie. O czym jeszcze Grażyna Szapołowska opowiada w najnowszej VIVIE!

 

Producent płyty oraz autor piosenek zamieścił na Facebooku wpis, w którym zarzucił Grażynie Szapołowskiej, że podczas promocji pomija jego udział w tworzeniu albumu:

 

 

A dwa dni później kolejny:

 

 

Aktorka wówczas całą zaistniałą sytuację skomentowała dla serwisu Pudelek, tłumacząc, że wspomina o kompozytorze "w każdej reklamie, wywiadzie i przy każdej okazji".  Wtedy wypowiedziała się również Grażyna Miśkiewicz, czyli producentka walentynkowego koncertu promocyjnego Szapołowskiej. Ma nadzieję na pokojowe rozwiązanie konfliktu, mimo tego, że uważa kompozytora za winnego: "Pan Włodzimierz nie wywiązuje się z umowy, którą podpisał z radiem, odnośnie udziału w koncercie promocyjnym. Zagrał jedną próbę po czym odmówił udziału w kolejnych". Jednak na tym cały spór się nie zakończył. Aktorka również zabrała głos na Facebooku pisząc:

 

Fot. Facebook Grażyna Szapołowska

 

Polecamy też: Zamiast pięknej płyty jest ostry konflikt. Dlaczego Grażyna Szapołowska poróżniła się z kompozytorem?

 

Następnie dodała: "W przeciwieństwie do Pana Panie Włodku pozwalam na śpiewanie moich piosenek pańskiej ukochanej...Mam pewność ,że publiczność dopisze....a z lewatywami jednak proszę być ostrożnym.." Muzyk oczywiście nie pozostał dłużny i parę godzin temu odpowiedział artystce ponownie w mediach społecznościowych:

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.