Grażyna Szapołowska
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
NOWY NUMER

O seksie, luksusie i nowej płycie. O czym jeszcze Grażyna Szapołowska opowiada w najnowszej VIVIE!

Olga Figaszewska 19 października 2016 12:40
Grażyna Szapołowska
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Czołowa amantka polskiego kina. Grażyna Szapołowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek i symbol seksu. Grała role u wybitnych reżyserów: Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, István Szabó, Károly Makka… Dla swoich widzów i czytelników jest królową, synonimem sukcesu. Dziś odkąd nie pracuje w teatrze, nagrywa i pisze. Właśnie wydała swoją płytę „Kochaj mnie”. Co o luksusie tworzenia artystka mówiła dziennikarce VIVY!?


Teraz mam luksus docierania do drugiego człowieka poprzez słowo. I już odbieram podziękowania za przeżycia, jakie daję ludziom tymi piosenkami. Wiesz, co tak naprawdę jest luksusem? Umiejętność przebijania się przez ludzką samotność, nawiązywanie kontaktów z drugim człowiekiem, interesowanie się nim” - wspominała w wywiadzie.

 

Czym jest dla niej luksus, jacy mężczyźni jej imponują, dlaczego nagrała płytę? Grażyna Szapołowska w wyjątkowo kobiecej rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

 

Polecamy też: Grażyna Szapołowska i Katarzyna Jungowska: Trudna rozmowa matki i córki o wybaczaniu

Co jeszcze w nowej VIVIE! Nr 21/2016?

Sara, Nadia i Ines Mannei o siostrzanej solidarności, rywalizacji, miłości i o tym komu podkradają ciuchy. Ojciec i córka w emocjonalnej rozmowie o swoich nowojorskich karierach, cenie sukcesu i straconych latach, opowiadają Natalia Olbińska i Rafał Olbiński. A także wspomnienie Mistrza kina. O pięknym życiu i drodze na szczyt Andrzeja Wajdy pisze Beata Nowicka.


Poza tym VIVA! de Luxe, a w niej królewski świat zwierząt w obiektywie Tomasza Gudzowatego. Kenzo Takada, co robi na „emeryturze” twórca modowego imperium. Klimat retro wciąż w modzie. Złota era polskiego kina i wyrazisty styl lat 60. odnajdziecie w najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła w naszej sesji z udziałem polskich gwiazd!


Nowa VIVA! z Grażyną Szapołowską na okładce od 20 października w kioskach.

Grażyna Szapołowska
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

 

Zobacz też: Sara, Nadia i Ines Mannei, najmodniejsze siostry w Polsce mówią nam dlaczego zawiesiły swojego bloga

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!