Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w szpitalu. Jest w ciężkim stanie

Trzynastolatek nagle stracił przytomność...

Redakcja VIVA! 3 maja 2019 08:50
Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. Instagram @dominika_tajner_wisniewska

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trafił do szpitala! Taką informację podał wczoraj Super Express. 13-letni Maksymilian nagle stracił przytomność. To bardzo trudny czas dla Dominiki. W ostatnim czasie informowano o jej rozstaniu z mężem, Michałem Wiśniewskim, a teraz dotknęło ją kolejne nieszczęście...

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w szpitalu

Dopiero co cała Polska żyła sprawą rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, a już media donoszą o kolejnej tragedii, która miała spotkać kobietę. Jak podaje Super Express 13-letni syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej miał w ciężkim stanie trafić wczoraj do szpitala. Jak na razie tabloid podkreśla, że są to informacje nieoficjalne.

Nie wiadomo więc co miałoby stać się z chłopcem. Tabloid podpiera swoje informacje wypowiedzią przyjaciółki rodziny: „Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM”, czytamy.

Na Instagramie Tajner-Wiśniewskiej pojawiło się wczoraj jej zdjęcie z synem: „Najwspanialszy Syn na świecie Kocham nad życie!”, podpisała zdjęcie. Post można uznać za dość tajemniczy... Ostatnie miesiące dla Dominiki nie były zbyt łatwe. Kilka tygodni temu rozstała się z Michałem Wiśniewskim, który podejrzewał ją o zdradę. Teraz pojawiły się kłopoty ze zdrowiem jej dziecka....

Maksymilianowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a Dominice dużo siły w tym trudnym czasie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.