O TYM JEST GŁOŚNO!

Byłe żony Michała Wiśniewskiego komentują jego rozwód z Dominiką Tajner!

Padły mocne słowa...

Gabriela Czernecka 14 marca 2019 13:52

O rozwodzie Michała Wiśniewskiego z czwartą żoną, Dominiką Tajner-Wiśniewską pisze się od kilku dni. Sensacyjne doniesienia mediów potwierdziła sama Dominika: „Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne”, zdradziła w rozmowie z Wirtualną Polską. Teraz rozpad małżeństwa Michała Wiśniewskiego skomentowały jego poprzednie partnerki: Marta Wiśniewska i Magda Femme. Co powiedziały?

Byłe żony Michała Wiśniewskiego komentują jego rozwód z Dominiką Tajner

Decyzja Michała Wiśniewskiego o rozwodzie zaskoczyła jego żonę Dominikę. „Nie spodziewałam się, że tak to się skończy”, zdradziła w rozmowie z WP. Jak się okazuje, jego decyzja wprawiła w zdumienie także byłą żonę muzyka, Martę Mandarynę Wiśniewską. Para była małżeństwem w latach 2000 – 2006. Gwiazda zdecydowała się skomentować kolejny rozwód byłego ukochanego.

Mandaryna o rozwodzie Wiśniewskiego z Tajner

Mandaryna sądziła, że jej były partner wreszcie się ustatkował i zmienił, niestety jego ostatnie zachowanie kompletnie ją zaskoczyło: „Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice”, mówi wprost w rozmowie z Faktem. „Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć?”, odpowiada na pytanie dziennikarza, czy wiedziała o decyzji byłego partnera i ojca jej dzieci siedemnastoletniego Xaviera i szesnastoletniej Fabienne. „Przestaliśmy się dogadywać. Przestaliśmy być partnerami. Nie wiem nawet, kiedy to się stało”, dodaje. 

Mandaryna ma za sobą ciężki rozwód z Wiśniewskim i jak przyznaje, nie zamierza dzielić się swoimi refleksjami z Tajner: „ Nie jestem ciocią dobrą radą i nie będę dawała żadnych rad. Naprawdę nie będę tego szeroko komentować”, mówi. 

Magda Femme o rozwodzie Wiśniewskiego z Tajner

Głos zabrała także pierwsza żona Michała Wiśniewskiego, Magda Femme. Para związana była ze sobą przez pięć lat. Do dzisiaj relacje byłych małżonków są bardzo napięte i nie utrzymują oni ze sobą kontaktu. On w wywiadzie wyznał, że przyczyną rozpadu ich małżeństwa był fakt, że ma… orientację homoseksualną i przez 10 lat pozostawała w związku z kobietą. Ona w wywiadzie dla VIVY! z 2004 roku przyznała, że ich związek był jedną wielką strategią wizerunkową:

„Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał – tak świetny biznesmen – na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny mnie ominie”, ujawniła wokalistka.

Teraz ciągle pytana o najnowsze doniesienia na temat byłego partnera Magda Femme napisała na swoim Facebooku kilka słów podsumowujących ostatnie informacje: „Odpowiadając na pytania mediów odnośnie komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz. Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego”, czytamy.

Michał Wiśniewski nie ma zbyt wielkiego szczęścia w miłości. Czy uda mu się dojść do porozumienia z Dominiką Tajner-Wiśniewską? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?